Ziņas, jaunumi
Festivāls

Aicinām ikvienu, kurš vēlas iepazīt dažādas profesijas un izzināt darba iespējas Ogrē un Ogres novadā, piedalīties darba iespēju festivālā “Visiem!”. Festivāls notiks 2022. gada 13. maijā no plkst. 12.00 līdz plkst. 17.00 Ogres Kultūras centrā un tā teritorijā.

Festivālā vairāk nekā 40 uzņēmēji aicinās interesentus iepazīt un izmēģināt roku dažādās profesijās, stāstīs par sava uzņēmuma darba ikdienu un veicamajiem pienākumiem. Pasākumā tiks pārstāvētas visdažādākās nozares - floristika, šūšana, automehānika, darbs ar pacēlājiem, vasaras nometņu organizēšana, būvniecībā, konditoreja, skaistumkopšana u.c. Katrs atradīs sev piemēroto un iepazīs gan profesiju, gan potenciālo darba devēju.

Festivālu bagātinās iespēja tikties un darboties kopā ar dažādu nozaru ekspertiem, piedalīšanās meistarklasēs, piemēram, CV rakstīšanā, kā arī plkst. 16.00 visi tiks aicināti uz prāta spēlēm “Darbs un darbarīks” kopā ar Ediju Začu. Uzvarētāji saņems noderīgas balvas!

Festivāla ietvaros no plkst. 11.00 līdz 18.00 Ogres centrā darbosies amatnieku un mājražotāju tirdziņš.

Pasākuma programma:

12.00 – festivāla atklāšana kopā organizatoriem;

12.00 – 17.00 Ogres Kultūras centrā un teritorijā iespēja iepazīt Ogres un Ogres novada uzņēmumus;

12.00 – 17.00 Ogres Kultūras centra teātra zālē tikšanās ar ekspertiem - Daci Lāci (profesijas izvēle), Mārci Ļaksu (finanšu pratības pamati), Jāni Zēlavu (mācīšanās nozīme darbā), Gvido Senkānu (juridiskie aspekti);

No 12.15- 16.00 uz Ogres Kultūras centra Mazās zālēs skatuves diskusijas ar uzņēmējiem, pašvaldību, dažādu nozaru ekspertiem par izaicinājumiem nodarbinātībā, darbinieku emocionālās labsajūtas nozīmi darba vietā, sociālo uzņēmējdarbību, kā arī par to, ko nozīmē iekļaujoša darba vide;

16:00 Ogres Kultūras centra Mazajā zālē prāta spēles “Darbs un darbarīks”.

Sīkāka informācija par pasākumu atrodama: https://fb.me/e/2mEL3BAny

Festivālu organizē Ogres novada pašvaldība sadarbībā ar sociālo uzņēmumu “Ligero”.

“Ligero” mērķis ir radīt darba iespējas un uzlabot dzīves kvalitāti jauniešiem no sociālās atstumtības riska grupām, izveidojot sistēmu, kurā tiek savienoti darba ņēmēji ar darba devējiem un veicināt uzņēmēju iesaistīšanos sociālās atstumtības riska grupu dzīves kvalitātes uzlabošanā, veidojot apmācību un prakses programmas.

Tirgus Ogrē