Sports
Jauns bērnu rotaļlaukums Ogrē

Rotaļu laukums atrodas teritorijā starp Ogres upi un J. Čakstes prospektu, iepretim Ogres estrādei. No pilsētas centra tur var nokļūt, ejot pa gājēju tiltu vai pontona laipām.

Īstenojot projektu “Teritorijas labiekārtošana Jāņa Čakstes prospektā 1, Ogrē”, ir izbūvēts bērnu rotaļu laukums 975 m2 platībā ar gumijas segumu trīs zonējumos. Laukumā ir uzstādītas rotaļu laukumu ražotāju KOMPAN rotaļu iekārtas, kas paredzētas bērniem no 1 līdz 13 gadu vecumam: trīs iebūvēti batuti, klinšu kāpšanas iekārta, 2,5 m augsta virvju konstrukcija, āra mūzikas instruments – ksilofons, vairāku veidu šūpoles, bērnu pilsētiņa ar slīdkalniņu, rotaļu komplekss ar rotējošiem elementiem.

Rotaļu laukums ir nožogots, tajā ir izbūvēts apgaismojums, kā arī darbosies videonovērošana. Rotaļlaukums būs atvērts apmeklētājiem katru dienu no plkst. 8.00 līdz 22.00.

Bērnu rotaļlaukuma izbūvi veica  SIA “ML Asphalt”, savukārt  apgaismojuma izbūvi – SIA “EdAn ELEKTRO”.

Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis ir gandarīts, ka pilsētā ir vēl viena vieta, kur bērni un jaunieši varēs aktīvi pavadīt savu brīvo laiku: “Pašvaldība mērķtiecīgi strādā, lai palielinātu aktīvās atpūtas iespējas – tiek uzlaboti jau esoši laukumi un ierīkoti jauni, turklāt dažādās vietās pilsētas teritorijā ārpus daudzstāvu dzīvojamo namu rajoniem. Pagājušā gadā tika izbūvēts aktīvās atpūtas un rotaļu laukums Vidus prospektā 25, šogad šis laukums tiek aktīvi izmantots. Tas liecina, ka vietas izvēle laukuma ierīkošanai ir bijusi pareiza. Šobrīd pašvaldība risina jautājumu par gājēju pārejas ierīkošanu Zilokalnu prospektā, lai apmeklētāji varētu bez bažām uz šo laukumu nokļūt. Esmu pārliecināts, ka arī jaunais laukums J. Čakstes prospektā kļūs par iecienītu aktīvās atpūtas vietu.”

Jāpiebilst, ka šonedēļ tiks pabeigti skeitparka ierīkošanas darbi Ogres novada Sporta centra stadiona teritorijā – skeitparka atklāšana notiks Ogres pilsētas svētku izskaņā – svētdien, 25. augustā plkst. 11.00.

Pievienotās saites