Ogres novadnieka karte Ziņas, jaunumi
Novadnieka karte

Ogres novada pašvaldība informē, ka kavējas Ogres novadnieka karšu piegāde, līdz ar to kavēsies arī pieteikto karšu izgatavošanas un saņemšanas laiks iedzīvotājiem.

Ogres novadnieka kartes projekta vadītājs Andris Skraucis skaidro, ka nepieciešamās  kartes tika pasūtītas jau šī gada aprīlī, lai pašvaldība tās varētu saņemt jūlijā, diemžēl karšu piegāde ir aizkavējusies, šobrīd paredzamais karšu piegādes laiks ir 2022. gada 15. augusts.

Informācija par kartes saņemšanas laiku katram tās pieteicējam tiks nosūtīta īsziņā uz pieteikumā norādīto tālruņa numuru.

Projekta vadītājs informē, ka aizkavēšanās attiecas tikai uz Ogres novadnieka kartes piegādi, izgatavošanu un izsniegšanu. Skolēnu kartes atlikumi ir pietiekami, lai izgatavotu jaunas, kā arī nomainītu kartes, kurām beidzies derīguma termiņš.

Pašvaldība atvainojas iedzīvotājiem par radītajām neērtībām.