Ķeipenes pagasts
Ķeipenē tiek atjaunots ielu segums un uzlabots apgaismojums

Ķeipenes ciema Pils ielas atjaunošanas darbu laikā paredzēts veikt caurteku pārlikšanu, grāvju rakšanu un tīrīšanu, aku vāku regulēšanu, asfalta atjaunošanu ap akām un nobrauktuvēs, kā arī pati iela 2185 m2 platībā tiks noasfaltēta. Ķeipenes pagasta pārvalde ir noslēgusi līgumu ar SIA “Saldus ceļinieks” (19883,50 eiro (bez PVN)) par Pils ielas virsmas atjaunošanas darbu veikšanu, savukārt ar SIA “Talce” (4654,46 eiro bez PVN) par pārējiem remontdarbiem Pils ielā.

Savukārt Melderu ielai 890 m2 platībā tiks izbūvēts asfaltbetona segums un ielas nomales 150 m2 platībā uzpildītas ar šķembu maisījumu. Visai ielai asfalta atjaunošanai finansējuma nepietiks, bet plānots, ka ar papildu piešķirtajiem finanšu līdzekļiem varēs atjaunot asfaltu līdz SIA “Senlejas” iebraucamajiem vārtiem. Par darbu veikšanu noslēgts līgums ar SIA “Talce” (17 029,50 eiro bez PVN). Pils  un Melderu ielas segumu atjaunošanas darbus paredzēts paveikt līdz šī gada 31. augustam.

Cenu aptauja veikta arī par Ķeipenes ciema ielu apgaismojuma remontu - bojāto gaismas armatūru-gaismekļu nomaiņa, atsevišķu jaunu laternu uzstādīšanu veco vietā, kā arī vadu pievilkšana, lai varētu ielas noformēt ar svētku izgaismojumu, kas līdz šim tas nebija iespējams. Līgums noslēgts ar SIA “ELBRA ELEKTRO”, remontdarbu izmaksas ir 3985,10 eiro bez PVN.

Ķeipenes pamatskolas direktore Agnese Lepse informē, ka pamatskolā turpinās pagarinātās dienas grupas klases telpu remonts. Šovasar tiks veikti remontdarbi arī 2. stāva neremontētajās pirmsskolas grupās, kurās nopietns remonts nav bijis kopš ēkas nodošanas ekspluatācijā 1981. gadā. Pašlaik notiek iepirkumu procedūra un remontdarbi varētu sākties jūlijā. Turpinās arī āra basketbola un aktīvās atpūtas laukuma pie Ķeipenes pamatskolas seguma atjaunošanas darbi, kas tiek īstenoti ar PPP “Zied zeme” un Ogres novada pašvaldības atbalstu. Nelieli uzlabošanas darbi paredzēti arī pirmsskolas āra rotaļlaukumā - pabeigta žoga maiņa, uzstādīts āra galds un lielās āra puzles kukaiņu veidā.

Ķeipenes pagastā Lielās talkas laikā pašvaldībai piederošajā zemes gabalā “Spurdzes” tika iestādītas 20 priedītes, informē V. Sirsons. Savukārt projektu konkursa “Veidojam vidi ap mums Ogres novadā” apstiprināto projektu ietvaros Ķeipenes pamatskolā tiks veikta pagarinātās grupas telpas iekārtošana, lasīšanas stūrīša paplašināšana, koridoru vizuālās pievilcības paaugstināšana, apgleznojot logu ailes un izvietojot plakātus, kā arī atbilstošas vides izveide āra nodarbību realizēšanai Ķeipenes pirmsskolas bērniem.