Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta (KPFI) līdzfinansētā projekta “Energoefektivitātes paaugstināšana Ogres novada pašvaldības ēkās” ietvaros veikti vērienīgi būvdarbi trijās Ogres novada pašvaldības ēkās – Ogres Valsts ģimnāzijā, Ogres Kultūras centrā un Ogresgala tautas namā.

Ogres Valsts ģimnāzijā veikta logu, fasādes un jumta siltināšana, Ogres Kultūras centrā tika siltināta fasāde, jumts un pagraba griesti, vienlaikus  ierīkots ārējais lifts, lai nodrošinātu ēkas pieejamību cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Ogresgala tautasnamā nosiltinātas vēl nenosiltinātā korpusa fasāde, pagraba griesti un jumts, lai nodrošinātu optimālu rezultātu, projekta ietvaros tika demontētas mansarda stāvā iebūvētās istabas.

Realizējot šo projektu tiks samazinātas kopējās pašvaldības izmaksas par ēku apkuri un vienlaikus arī sniegts ieguldījums globālo klimata pārmaiņu novēršanā, samazinot apkurē radušo CO2 izmešu daudzumu.

Projektā ieguldīti 1 573 908.02 Ls, no kuriem KPFI finansējums sastāda 75 % - 1 180 430.98 Ls un Ogres novada pašvaldības finansējums 25 % - 393 477.04 Ls.

KPFI logo