Izglītība Pašvaldība Ziņas, jaunumi
Krape

Līdz ar Lēdmanes pamatskolas teritoriālās struktūrvienības “Krapes skola” darbības beigām, Ogres novada pašvaldība gatavo “Krapes skolas” ēkas nomas tiesību izsoli privātajiem izglītības pakalpojumu sniedzējiem.

“Krapes skolas” ēka ir piemērota gan interešu izglītības, gan pirmsskolas un pamata izglītības, gan pieaugušo izglītības pakalpojumu sniegšanai. Krapei raksturīga uzņēmīga vietējo iedzīvotāju kopiena.

Šobrīd nekustamo īpašumu vērtētājiem ir lūgts novērtēt Krapes skolas ēku un noteikt nomas maksu par 1 kvadrātmetru, lai  Domes sēdē varētu tikt skatīts jautājums par skolas ēkas daļas iznomāšanu. Iznomāšanas mērķis – alternatīvas izglītības piedāvājums Ogres novadā.

Līdz ar Lēdmanes pamatskolas teritoriālās struktūrvienības “Krapes skola” darbības beigām, struktūrvienības pirmsskolas un skolas vecuma bērniem ir iespēja mācīties Lēdmanes pamatskolā vai citā Ogres novada izglītības iestādē.

Krape