Ogresgala pagasts
Labiekārtošanas darbi pagastā

Ogresgala pagastā šī gada nozīmīgākais projekts ir Ogresgala Tautas nama teritorijas labiekārtošana, izbūvējot brīvdabas skatuvi, atjaunojot piebraucamā ceļa un stāvlaukuma segumu un izbūvējot gājēju ietvi, kas savienos Tautas namu ar brīvdabas skatuvi. Darbi tika uzsākti šī gada martā un šonedēļ tiks pabeigti. Pagasta pārvaldes vadītāja Ilze Čiščakova atzīmē, ka Ogresgala pagasts ir viens no apdzīvotākajiem Ogres novadā, un šī projekta īstenošana nodrošinās iedzīvotāju un dalībnieku pieejamība kultūras un veselības veicināšanas pasākumiem.

I. Čiščakova kā iedzīvotāju drošībai nozīmīgu pasākumu atzīmē arī pagastā esošā ugunsdzēsības dīķa labiekārtošanu un hidranta izveidi, ko veic PA “Ogres komunikācijas”. Viņa arī informē, ka mainījies Ogresgala kapu apsaimniekotājs un kapu pārzinis Ciemupē. Priecē, ka šobrīd kapu teritorija ir sakārtota.

Pagasta labiekārtošanā piedalās arī pagasta iedzīvotāji. Ikgadējā pašvaldības projektu konkursa “Veidojam vidi ap mums Ogres novadā” ietvaros tiks veikta bīstamo koku zaru apzāģēšana ielas malā, kā arī pludmales volejbola laukumu atjaunošanas darbi Ogresgala hipodroma teritorijā.