Pagasti Lauberes pagasts
Lauberes pagasta pārvalde aicina darbā galveno grāmatvedi

Prasības pretendentiem:

  • augstākā izglītība grāmatvedības vai finanšu jomā;
  • darba pieredze grāmatveža amatā vismaz 3 gadi;
  • prasmes darbā ar resursu uzskaites sistēmu “Horizon” tiks uzskatītas par priekšrocību;
  • darba pieredze budžeta iestādē tiks uzskatīta par priekšrocību;
  •  labas prasmes darbā ar MS Office programmām;
  •  teicamas komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • augsta atbildības sajūta, spēja plānot un organizēt savu darbu.

Pienākumi:

  • mēneša, ceturkšņa, gada finanšu atskaites un pārskati Valsta kasei;
  • budžeta plāna sagatavošana un izpildes kontrole;
  • kreditoru, avansa norēķinu, bankas darījumu uzskaite un kontrole;
  • pamatlīdzekļu un inventāra uzskaites kontrole;
  • darba organizēšana un izpildes rezultātu analizēšana;
  • komandas darbs ar 2 padotajiem finanšu darbiniekiem.

Mēs piedāvājam:

  • atsaucīgu un draudzīgu kolektīvu;
  • iespēju apmeklēt apmācības, kursus un seminārus;
  • sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu;
  • noteikto mēneša darba algu 955 euro (bruto).

Darba vieta: Ozolu iela 3, Laubere, Lauberes pagasts, Ogres novads.

Darba laiks: pirmdienās pl.08.00-17.30;

                        otrdiena – ceturtdiena pl. 08.00-16.30

                         piektdienās pl.08.00 – 15.30.

Pieteikšanās līdz 7. novembrim. Pieteikumus sūtīt uz e-pastu  laubere@ogresnovads.lv. Tālrunis informācijai 20344445.

Informējam, ka sazināsimies ar tiem, kuri būs izraudzīti otrajai atlases kārtai.