Sports Ziņas, jaunumi
Ogres novada domes vadība tiekas ar LBS pārstāvjiem

Vakar, 27. septembrī, Ogres novada pašvaldības domes vadība – priekšsēdētājs Egils Helmanis un priekšsēdētāja vietnieks Gints Sīviņš – tikās ar Latvijas Basketbola savienības (LBS) prezidentu Raimondu Vējoni un citiem pārstāvjiem, lai pārrunātu basketbola attīstību novadā un novada iedzīvotāju iesaisti līdzjutēju kustībā #6.spēlētājs, gatavojoties Eiropas čempionātam basketbolā, kas norisināsies 2025. gadā Rīgā.

LBS prezidents R. Vējonis atzinīgi novērtēja basketbola kluba “Ogre” sniegumu, Ogres novada pašvaldības ieguldījumu un atbalstu basketbola attīstībā, kā arī aktīvo līdzjutēju atbalstu Ilmāra Čerbikova vadībā ne tikai basketbola kluba (BK) “Ogre” spēlēs, bet arī Latvijas izlases spēlēs pavisam nesen aizvadītajā Pasaules kausa finālturnīrā, kurā Latvijas izlase ieguva 5. vietu. LBS pārstāvji pasniedza domes priekšsēdētāja E.Helmanim Latvijas izlases basketbola kreklu ar 6.numuru, kas simbolizē līdzjutēju kustību #6spēlētājs.

Ogres novada pašvaldības domes vadība atzinīgi novērtēja LBS mērķtiecīgi paveikto, uzsverot, ka to apliecina arī Latvijas valstsvienības augstie sasniegumi, kā arī pauda atbalstu LBS iecerei kuplināt basketbola līdzjutēju skaitu, īstenojot kustību #6spēlētājs un iesaistot tajā Latvijas pilsētas, novadus, lokālos klubus, jaunos basketbolistus un jauniešus.

“Ogres novada pašvaldība atbalsta sportu un veselīgu dzīvesveidu. Ogres basketbola klubs ir spēcīga Latvijā un Baltijā konkurētspējīga basketbola organizācija, kas sniedz iespēju labākajiem Ogres Basketbola skolas audzēkņiem turpināt profesionālu sportistu gaitas Ogrē,” uzsvēra E.Helmanis.

“No šī gada 18. augusta BK “Ogre” ir jauna mājvieta – jaunā, modernā sporta arēna “Ogre”-,kur basketbolisti aizvada treniņus un drīz pulcēs arī uz regulārās sezonas spēlēm. Mēs esam pārliecināti, ka jaunās telpas un iespējas, ļaus tiekties uz vēl augstākiem sasniegumiem,” iepriekš teikto papildināja G.Sīviņš.