LIAA Ogres biznesa inkubators
Ogres biznesa inkubators izsludina jaunu dalībnieku uzņemšanu

Ir izveidots un publicēts 15 LIAA biznesa inkubatoros radīto produktu katalogs. Šeit atrodami visdažādākie produkti, ko ražo jaunie uzņēmēji. Katalogs lejupielādējams un apskatāms šeit.

Katalogā apkopoti liela daļa no gada laikā attīstītajiem projektiem, kas aptver visdažādākās jomas – pārtikas, dzērienu, kosmētikas, apģērbu, dizaina priekšmetu, aksesuāru ražošana, dažādu pakalpojumu sniegšana u.c. Katalogā iekļauti arī trīs Ogres biznesa inkubatora uzņēmumu produkti – MaiMai – no dabīgiem un augstvērtīgiem materiāliem ražoti adījumi, Ette-Tette – bērnu mēbeles no koka, Ericraft – personalizēta apģērbu un dažādu priekšmetu apdruka.

LIAA biznesa inkubatoros aicināti pieteikties jaunie uzņēmēji, kuru uzņēmumi ir jaunāki par 3 gadiem, kā arī biznesa ideju autori, kuriem vēl nav sava uzņēmuma, bet ir vīzija par sava biznesa uzsākšanu. Biznesa inkubatori sniedz atbalstu fiziskām personām un komersantiem, nodrošinot uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai nepieciešamo vidi, konsultācijas, apmācības un pasākumus par vispārīgiem uzņēmējdarbības jautājumiem, mentoru atbalstu un grantus.

Ogres biznesa inkubators (OBI) pieņem pieteikumus no Ogres, Ikšķiles, Salaspils, Ropažu, Stopiņu, Lielvārdes un Ķeguma novada jaunajiem uzņēmējiem inkubācijas un pirmsinkubācijas atbalsta programmās. Šobrīd OBI abās atbalsta programmās darbojas ap 20 jaunajiem uzņēmējiem. Tuvākā uzņemšana inkubācijas atbalsta programmā jau februāra sākumā. Pieteikties konsultācijām vai uzņemšanai inkubatorā aicinām jebkurā laikā, sazinoties ar OBI darbiniekiem - zvanot vai rakstot uz e-pastu.

Jaunumiem LIAA Ogres biznesa inkubatorā seko Facebook un un Instagram.

Informāciju sagatavoja Laura Zariņa, LIAA Ogres biznesa inkubators projektu vadītāja
Tālr. +371 62400902, e-pasts: laura.zarina@liaa.gov.lv