Uzņēmējdarbība
LIAA izsludina Ogres biznesa inkubatora vecākais projektu vadītājs

LIAA savā komandā aicina cilvēku ar pieredzi darbā ar uzņēmējiem un komunikācijas veidošanā, lai nodrošinātu Ogres biznesa inkubatora (turpmāk – BI) veiksmīgu darbību un veicinātu jaunu komersantu izveidi un attīstību Latvijā.

Galvenie amata pienākumi:

• Īstenot BI darbības stratēģiju izvirzīto mērķu sasniegšanai.
  • Veikt fizisku personu (ideju autoru) un jaundibinātu komersantu pieteikumu uzņemšanai BI apstrādi un virzību.
  • Sniegt pirmsinkubācijas atbalstu – biznesa idejas vērtēšana, sākotnējā tirgus izpēte, konsultācijas uzņēmējdarbības uzsācējiem attīstības veicināšanai, komandas veidošanai un finansējuma piesaistei.
  • Organizēt un vadīt biznesa ideju autoru apmācības, kas vērstas uz biznesa idejas izstrādi un izpēti.
  • Organizēt un īstenot apmācības un pasākumus BI klientiem un interesentiem.
  • Aktīvi popularizēt BI sniegtos pakalpojumus, izmantojot dažādus informācijas kanālus.
  • Nodrošināt savlaicīgu un efektīvu informācijas apriti BI kopienas dalībniekiem.
  • Aktīvi iesaistīties BI mentoru tīkla izveidē.

Prasības pretendentiem:

• Augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība.
  • Vismaz divu gadu ilga pieredze darbā biznesa inkubatorā vai uzņēmumā, organizācijā vai pašvaldībā darbā ar uzņēmējiem (piemēram, sniedzot konsultācijas vai vērtējot biznesa idejas, vai izstrādājot attīstības stratēģijas).

• Izpratne par uzņēmējdarbības vidi Latvijā, uzņēmumu attīstības cikliem.

• Par priekšrocību tiks uzskatītas zināšanas digitālo mārketinga rīku izmantošanā, e-komercijā, finansēs vai pārdošanā.

• Prasme aktīvi komunicēt sociālajos medijos un nodarboties ar sociālo mediju vadīšanu.

• Teicamas latviešu valodas zināšanas.

• Ļoti labas angļu valodas zināšanas, kas ļauj amata pienākumu izpildē izmantot dokumentus un literatūru svešvalodā un komunicēt.

• Ļoti labas krievu valodas zināšanas, kas ļauj amata pienākumu izpildē izmantot dokumentus un literatūru svešvalodā un komunicēt.

• Teicamas sadarbības, komunikācijas un prezentācijas prasmes.

• Prasme patstāvīgi organizēt un plānot savu darbu.

• Analītiskā domāšana un spēja strādāt strauji mainīgā vidē.

• Augsta atbildība, uz rezultātu orientēta pieeja darbam.

• Prasme strādāt ar standarta biroja programmatūru.

• B kategorijas autovadītāja apliecība un praktiskas autovadīšanas iemaņas.

Piedāvājam:

• Interesantu, dinamisku un atbildīgu darbu profesionālā kolektīvā.
  • Labus darba apstākļus un darba izpildes vietu kopstrādes birojā Ogres centrā.
  • Profesionālās izaugsmes iespējas.
  • Mēnešalgu šādā apmērā: 1. kategorija: 1052,00 EUR, 2. kategorija: 1209,00 EUR, 3. kategorija: 1382,00 EUR (bruto) un sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam, veselības apdrošināšanas polisi.

Pretendentiem/-ēm pieteikties līdz 2020. gada 26. jūlijam, pieteikuma vēstuli, CV (latviešu valodā), izglītību un citu pretendenta kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas iesniegt LIAA Personāla vadības nodaļai, nosūtot pa pastu: Pērses iela 2, Rīga, LV-1442, vai e-pastu: personals@liaa.gov.lv(link sends e-mail), ar norādi "Ogres BI vecākais projektu vadītājs".

Pretendentu iesniegtajos pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu pretendentu atlases norisi, atbilstoši Personas datu apstrādes principiem atlasei. Iesniedzot pieteikumu, pretendents apliecina, ka ir iepazinies ar Datu apstrādes principiem atlasei.

Informējam, ka pēc iesniegto dokumentu izvērtēšanas pirmajā kārtā, sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuru kandidatūras tiks izvirzītas otrajai kārtai.

Tālruņi uzziņām: 67039403, 67039407 (LIAA Personāla vadības nodaļa).