Logo

Saskaņā ar noslēgto līgumu starp Ogres novada pašvaldību un Centrālās finanšu līguma aģentūru, īstenojot Eiropas savienības fonda projektu Nr.9.3.2.0/20/A/088 “Primārās veselības aprūpes infrastruktūras un materiāltehniskā nodrošinājuma uzlabošana Lielvārdes poliklīnikā A.Kauliņas un L.Rancānes ārsta praksēs,” Lielvārdes poliklīnikā, ēkas daļā  ar kadastra Nr. 7413002055600 paredzētie darbi tuvojas noslēgumam.

Projekta galvenais mērķis ir uzlabot kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību, jo īpaši sociālās, teritoriālās atstumtības un nabadzības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, attīstot veselības aprūpes infrastruktūru.

Pašvaldība nodrošina telpas valsts apmaksāto ģimenes ārsta pakalpojumu sniegšanai, bet piesaistītie ES fonda projekta līdzekļi  ļaus attīstīt veselības aprūpes infrastruktūru un padarīt vēl kvalitatīvāku aprūpes pakalpojumu pieejamību.

Ir izvērtēts, ka telpas  laika gaitā ir nolietojušās, tādēļ ir nepieciešams telpu remonts. Lai nodrošinātu ēkas daļas ilgtspējību, projekta ietvaros tiks attīstīta poliklīnikas infrastruktūra: ģimenes ārstes A.Kauliņas praksē plānoti telpu un atjaunošanas darbi grīdas, sienas, griestu un santehnikas nomaiņai.

Pēc remonta pabeigšanas  tiks veikta aprīkojuma iegāde atbilstoši projekta nosacījumiem. Pacientu uzgaidāmajās telpās tiks iegādāti krēsli un drēbju statīvi.

Tādejādi, veicot remontu ģimenes ārstes A.Kauliņas praksē un uzlabojot materiāltehnisko nodrošinājumu ģimenes ārstes L.Rancānes praksē , Lielvārdes poliklīnikas ģimenes ārstu prakses kļūs pacientiem piemērotākas.

Remontdarbus veiks  SIA “Rise -JE”, reģistrācijas Nr. 40103228176. Būvuzraudzību nodrošinās IK “Raimonds Jansons”, reģistrācijas Nr. 40002174024. Līguma būvdarbu izpildes laiks tiek plānots 70. dienas.

Uz būvdarbu veikšanas laiku, var būt apgrūtināta pieeja to ārstu praksēm, kas atrodas remontējamā ēkas daļā. Lūdzam ar sapratni uztvert pārejošas neērtības.