Ogres novads Izglītība Lielvārde
Jauna bērnudārza celtniecība Lielvārdē
Jauna bērnudārza būvniecība Lielvārdē, Meža ielā 18A. 03.07.2023.

Lielvārdē, Meža ielā 18A, notiek jaunas moduļa tipa pirmsskolas izglītības iestādes būvniecība. Darbi tika uzsākti šī gada aprīļa beigās un jāpabeidz līdz nākamā gada 30.aprīlim.

“Bijušajā Lielvārdes novadā daudzas lietas pamazām tiek sakārtotas, tostarp arī pirmsskolas izglītība. Jauna bērnudārza celtniecības projekts, ko vēlējās īstenot iepriekšējā Lielvārdes vadība, bija nesamērīgi dārgs, tāpēc šobrīd par saprātīgām izmaksām tiek būvēts moduļu tipa bērnudārzs Avotu ielas rajonā, kā arī bērnudārza vajadzībām tiek pārbūvēta Kaibalas pamatskolas ēka. Īstenojot šos projektus, Lielvārdē ievērojami tiks atslogota pirmsskolas izglītības pakalpojuma pieejamība,” uzsver Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis.

Investīciju projekts paredz Lielvārdē, Avotu rajonā, izbūvēt divstāvu ēku 1840 m2  platībā un labiekārtot apkārtējo teritoriju, nodrošinot vietu 120 bērniem (6 grupas).

Pēc investīciju projekta īstenošanas tiks uzlabota pakalpojuma pieejamība, mazinot rindas uz vietu pašvaldības pirmsskolu izglītības iestādēs un nodrošinot pirmsskolas izglītību tuvāk bērna dzīvesvietai.

Būvniecības darbu veic piegādātāju apvienība “CMB & NEWCOM”.

Lielvārde