Ogres novads Satiksme, ceļi Ziņas, jaunumi
Sabiedriskais transports Ogres novadā

Šī gada 31. augustā Ogres novada pašvaldība saņēma AS “Liepājas autobusu parks” rakstisku apliecinājumu “par gatavību pilnā apmērā un kustību maršrutos apstiprinātajos laikos nodrošināt sabiedriskā transporta pakalpojumus visā Ogres novada administratīvajā teritorijā”.

Diemžēl šodien, 11. septembrī, Ogres novada iedzīvotājus sagaidīja nepatīkams pārsteigums – kā liecina Autotransporta direkcijas mājaslapā publicētā informācija, atcelti četri reisi Ogres novadā: reiss Ogre-Ķeguma HES-Bekuciems, kas izbrauc plkst.7.20, reiss Stadions-Lašupes, kas izbrauc plkst.7.30, reiss Lašupes-Stadions, kas izbrauc plkst.7.45, kā arī reiss Bekuciems-Ķeguma HES-Ogre, kas izbrauc plkst.8.00.

Ņemot vērā kritisko situāciju ar sabiedriskā transporta pārvadājumiem Ogres novadā, arī turpmāk Ogres novada pašvaldība aicina iedzīvotājus informēt pašvaldību par autobusu reisu neizpildi vai problēmām šī pakalpojuma nodrošināšanā, rakstot uz e-pastu sab.autobuss@ogresnovads.lv. Šī informācija ir nozīmīga, lai uzlabotu sabiedriskā transporta pakalpojumus Ogres novadā.