Izglītība
Mācību gada noslēgums nosvinēts pasākumā #Mēs esam vasara

Sestdienas rītā mazākie pasākuma dalībnieki pulcējās Brīvības ielas galā pie Baltās cielavas, lai dotos pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņu velobraucienā, kas veda gar Ogres mūzikas skolu un līdz pat Krasta laukumam, kur tika atklāts “Ghetto Basket” Ogres posms.

Velobraucienu ieskandināja Madlienas vidusskolas. Savukārt Taurupes pamatskolas, Ogres novada Bērnu un jauniešu centra dziedātāji un deju grupa “Gemstones”priecēja Krasta laukumā.

Pasākumu atklāja Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis, kurš uzsvēra, ka basketbols Ogrē ir ļoti populārs, to apliecina arī nesen izcīnītā 3. vieta Latvijas Basketbola līgas čempionātā. “Tikai ar komandas darbu un kopēju atbalstu iespējams izcīnīt uzvaras,” uzsvēra E.Helmanis, pateicoties par darbu pasākuma tapšanā Ogres novada Sporta centra direktorei Dzirkstītei

Žindigai un priekšsēdētāja vietniekam Gintam Sīviņam. Arī Dz.Žindiga novēlēja veiksmi un labi pavadīt šo dienu. Veiksmi vēlēja arī Ghetto Games līderis Raimonds Elbakjans, kurš arī apsveica BK “Ogre”ar nozīmīgajiem panākumiem LBL čempionātā. Ghetto Basket posms sākās ar īpašu spēli, kurā spēkā mērojās BK “Ogre”basketbolisti un BK “Ogre”fanu kluba “Spektras”dalībnieki.

Savukārt Ogres 1. vidusskolas stadionā līdz pat plkst. 16 norisināsies sporta stafetes ģimenēm ar bērniem, kendamas čempionāts, piepūšamās atrakcijas un dažādas citas aktivitātes. Kopā ar Oveselību varēja darboties radošajā darbnīcā, kā arī iegūt hennas tetovējumu.

Turpat netālu, Krasta promenādē, bija iespēja apmeklēt arī tirdziņu, kur varēja piedalīties Ogres un blakus novada uzņēmēju piedāvātajās darbnīcās. Asāku emociju cienītāji varēja laisties nobraucienā pār upi. Bija iespēja arī izmēģināt SUP dēļus un izbraukt ar plostu līdz Daugavai. Bet jau plkst. 14 sākās Līkā tilta regate, ar kuru oficiāli tika atklāta arī Ogres novada tūrisma sezona.

Sīvā cīņā finālā uzvarēja Ogres novada sporta centra airēšanas nodaļa, kas tiek izveidota reizi gadā speciāli par godu Līkā Tilta regatei. Šī komanda jau vairākus gadus palika godalgotajā otrajā vietā. Sporta centra komanda gadu no gada mainīja karognesēju un tas šoreiz atmaksājās - komanda tika pie galvenās balvas kruīza ceļojuma Rīga-Stokholma-Rīga. Otro vietu un piedzīvojumu parka "Milžu taka" dāvanu karti ieguva komanda "Līkie", kas pārstāvēja Ogres novada pašvaldību.

Trešajā vietā ierindojās prātīgie airētāji un karognesēja no komandas "Brašie bebri", kas tika pie "Ocafe" dāvanu kartes. Visas trīs uzvarētāju komandas saņēma balvas no vietējā ražotāja "Vīna ceļš".

Īpaši jāuzteic komanda "Ocafe", kas tika izveidota un bija starta gatavībā 5 minūšu laikā, lai nevienai no komandām nebūtu jāstartē bez pāra.

Ar izcilu sportiskumu izcēlās Ogres Basketbola skolas komanda. Dažas komandas bija ļoti domājušas par vizuālo noformējumu, speciālbalvu no alus darītavas  "IndieJanis" par labākajiem tērpiem saņēma komanda "Kaimiņi". Aktīvāko līdzjutēju balvu no "Džungļu parka" saņēma komanda "Hopen".

Tie, kuri negribēja piedalīties Līkā tilta regatē, jau savlaicīgi ieņēma labākās vietas skatītāju zonā.