Iniciatīva "Latvijas skolas soma"
madliena_vsk

Madlienas vidusskolā veiksmīgi tiek īstenota programma “Latvijas skolas soma”

Latvijas valsts simtgadei veltītās iniciatīvas „Latvijas skolas soma” I semestra bezmaksas kultūras norišu apmeklējumi Madlienas vidusskolai veiksmīgi noslēgušies. Pie sākumskolas skolēniem 10. oktobrī (1.–4. klase) viesojās Leļļu teātris ar izrādi „Sapņu kuģis”. 29. oktobrī vidusskolēni apmeklēja šī gada godalgoto izrādi „Labie bērni” Valmieras teātrī. 1. novembrī 2.–4. klases skolēni devās izbraukumā uz Latvijas Dabas muzeju Rīgā. Savukārt Madlienas vidusskolā Latvijas simtgades svētku svinīgajā pasākumā 15. novembrī visiem skolēniem no 1. līdz 12. klasei bija iespēja vērot lieliskos smilšu kino priekšnesumus. To nodrošināja māksliniece Zane Pumpure-Prāmniece no SIA „Deserto”. 30. novembrī 7. klases skolēni apmeklēja SIA „Izklaides producentu grupa 7” organizēto koncertstāstu Latvijai „Pūt, vējiņi” Ādažu kultūras centrā.

Madlienas vidusskolas vadība ir ļoti pateicīga Ogres novada pašvaldībai par piešķirto finansējumu, kā arī iniciatīvas „Skolas soma” veidotājiem, jo ar šīs akcijas palīdzību tiek nodrošināta iespēja skolēniem papildus izzināt un klātienē pieredzēt Latvijas kultūras un dabas vērtības, iepazīt inovācijas. Tās stiprina jaunās paaudzes nacionālo identitāti, pilsoniskumu, valstiskās piederības apziņu, attīstīta kultūras izpratni un paaugstina arī izglītības kvalitāti.