Izglītība Ziņas, jaunumi
Jaunieši

Ogres novada Izglītības pārvalde sadarbībā ar novada izglītības iestādēm pirmo reizi organizē pasākumu visiem novada skolēniem – Interesanto interešu festivāls, kas šī gada 27.maijā norisināsies Ogres novada Sporta centra stadionā Skolas ielā 21, Ogrē. Festivāla mērķis ir dot iespēju bērniem un jauniešiem pirms jaunā mācību gada sākuma uzzināt par visām interešu izglītības iespējām novadā, kā arī kvalitatīvi kopā pavadīt mācību gada noslēguma dienu.

Ogres novada Izglītības pārvaldes vadītāja vietniece Ieva Švēde atklāj, ka pasākums norisināsies visas dienas garumā, tas būs interesants gan skolēniem, gan viņu vecākiem. No plkst. 10.00 līdz 13.00 bērni un jaunieši varēs pārbaudīt savu fizisko sagatavotību un spējas sporta sacensībās, savukārt no plkst. 13.00 tiks atvērtas mākslas, vides un sporta darbnīcas, norisināsies vērtīgas diskusijas par jauniešu uzvedību, ikdienas izvēlēm un veselīgiem ieradumiem.

Plkst. 14.30 notiks interesanto interešu dalībnieku gājiens maršrutā no skulptūras “Baltā Cielava” Brīvības ielā līdz Ogres novada Sporta centra stadionam.

Plkst. 15.00 sāksies aktivitātes uz divām skatuvēm. Sevi prezentēs dziedātāji, dejotāji, teātra kolektīvi un citi savu pārstāvēto jomu entuziasti.

Vakarā, plkst. 20.00, bērni un jaunieši varēs izdejoties noslēguma koncertā, kurā uzstāsies hip hop mākslinieks Ozols.

Šāds pasākums novadā notiek pirmo reizi, tāpēc ikviens klases audzinātājs kopā ar skolēniem tiek aicināts piedalīties, izbaudot gan saturīgo festivāla programmu, gan dienu.

Afiša