Meņģele

Šī gada novembrī aizsaulē devusies ilggadējā Meņģeles pagasta pārvaldes vadītāja Ieva Jermacāne.

Lai gan pagasta pārvaldes vadītāja amats šobrīd ir vakants, pārvaldes darbs nav atstāts pašplūsmā. Pašvaldības funkciju izpildes nepārtrauktības nodrošināšanai pagastā ar Ogres novada pašvaldības izpilddirektora rīkojumu Meņģeles pagasta pārvaldes vadītāja pienākumus uz vakantā amata laiku amatu savienošanas kārtībā uzdots pildīt Dzintaram Žvīguram, Mazozolu pagasta pārvaldes vadītājam.

Ar Dz. Žvīguru var sazināties pa tālruni 65031950 vai e-pastā dzintars.zvigurs@ogresnovads.lv.

Meņģeles pagasta pārvaldē Dz. Žvīgurs pieņem apmeklētājus pirmdienās no plkst. 13 līdz 17 (pēc iepriekšēja pieraksta).

Meņģeles pagasta pārvaldes darbinieku kontaktinformācija pieejama šeit.

Lai izraudzītos jaunu Meņģeles pagasta pārvaldes vadītāju, Ogres novada pašvaldība organizēs konkursu normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.