Izglītība Meņģeles pagasts
Meņģeles skolēni dodas uz Klaipēdu

Jau otro gadu pēc biedrības “MĒS attīstībai” iniciatīvas sadarbībā ar Taurupes pamatskolas Meņģeles filiāli un Meņģeles pagasta pārvaldi tika izsludināts skolēnu konkurss “Gada balva par sasniegumiem mācībās”. Konkursa mērķis ir motivēt skolas 1.-9. klašu izglītojamos paaugstināt individuālos mācību sasniegumus salīdzinājumā ar iepriekšējo mācību gadu. Katru mēnesi tika sekots līdzi katra bērna individuālajai izaugsmei. Biedrības pārstāvji vairākkārt viesojās skolā, lai ar saviem pieredzes stāstiem motivētu skolēnus. Izvērtējot tika ņemtas vērā ne tikai skolēnu sekmes, bet arī uzvedība, attieksme un dalība konkursos, sacensībās un olimpiādēs. Tomēr šogad ne visi skolēni bija centušies un ne visiem bija izdevies paaugstināt savus individuālos mācību sasniegumus. Galvenā balva bija apmaksāts brauciens (transports un ieejas maksa) uz Jūras muzeju un delfināriju Klaipēdā, Lietuvā. Skolēni par ekskursiju bija priecīgi, atzīstot, ka tā bijusi ļoti interesanta un sagādājusi daudz emociju un pārsteigumu tieši pirms došanās garajās vasaras brīvdienās.

Biedrība pateicas Meņģeles pagasta pārvaldei par transporta nodrošināšanu un īpašs paldies visam Meņģeles skolotāju kolektīvam par sadarbību un vienmēr laipno atsaucību, īstenojot konkursu.

Konkurss tika rīkots pateicoties Ogres novada pašvaldības projekta konkursa „Veidojam vidi ap mums Ogres novadā” projekta „Pieturvietas “Meņģele” atjaunošana” 300 EUR naudas balvas piešķiršanai nominācijā „Gada projekts” un pašvaldību apvienības “Sabiedrība ar dvēseli – Latvija” reģionālās balvas piešķiršanai 150 EUR.

Informāciju sagatavoja biedrība “Mēs attīstībai”