Izsoles

Ogres novada pašvaldība paziņo, ka mutiskā izsolē ar augšupejošu soli tiks pārdots Ogres novada pašvaldībai piederošs transportlīdzeklis – autobuss FORD TRANSIT, reģistrācijas Nr.HA5558. Izsoles sākuma cena 1600 euro.

Izsole notiks 10.01.2020. plkst. 10.00 Ogres novada pašvaldības Mazajā sēžu zālē, Brīvības ielā 33, Ogrē. Izsoles dalībnieki tiek reģistrēti līdz 09.01.2020. plkst.15.00.

Apskatīt transportlīdzekļa novērtēšanas aktu, defektācijas aktu un izsoles noteikumus var Ogres novada pašvaldības mājaslapā www.ogresnovads.lv, sadaļā “izsoles un atsavināšana” vai Ogres novada pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā, Brīvības ielā 33, Ogrē.

Izsoles dalībnieku reģistrācija tiek veikta Ogres novada pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā.

Pievienotie faili