Pašvaldības policija

4. jūnijā plkst.12.00 Lielvārdē, Skolas ielā, Lielvārdes jahtu ostā, Ogres novada pašvaldības policija (ONPP) aicina bērnus, vecākus un citus interesentus uz izglītojošu pasākumu par drošību uz ūdens.

“Drošība ir svarīgi it visur, bet īpaši uzmanīgiem jābūt ūdens tuvumā. Tuvojas vasara, peldēšanās sezona, tāpēc mēs kopā ar sadarbības partneriem organizējam pasākumu, kurā bērni un vecāki varēs iegūt svarīgu informāciju par drošību uz ūdens – kas jāzina, ja esi pārkarsis saulē, kā uzvesties ūdenī vai vizinoties ar kādu peldlīdzekli, un sniegs citus noderīgus padomus,” aicina Ogres novada pašvaldības policijas priekšnieks Reinis Ikaunieks.

Pasākumā piedalīsies arī Jaunsardzes centrs, Daivinga klubs un Jumpravas Sarkanā Krusta Operatīvā vienība.

Garantējam izzinošu un jautru laika pavadīšanu, kā arī iespēju praktiski apgūt iegūtās zināšanas, vizinoties ar ONPP dienesta laivām!

Aktivitātēs tiks filmēts un fotografēts. Iegūtais materiāls tiks izmantots publicitātes vajadzībām.

Informāciju sagatavoja Karīna Zadvinska, Ogres novada pašvaldības policijas vecākā inspektore