Satiksme, ceļi
Nākošnedēļ tiks uzsākta Birzgales ielas pārbūve

Birzgales ielas pārbūve (no Loka ielas līdz Kadiķu ielai) tiks veikta saskaņā ar SIA “Projekts EAE” izstrādāto būvprojektu. Izbūvējot objektu, pilsēta iegūs vēl vienu sakārtotu satiksmes infrastruktūras objektu – ar pārbūvētu brauktuvi, pārveidotiem krustojumiem un nobrauktuvēm, uzlabotu satiksmes drošību un vides pieejamību, jaunu ielas apgaismojumu, labiekārtotu teritoriju, kā arī ar jauniem, mūsdienu standartiem atbilstošiem inženierkomunikāciju tīkliem zem ielas (lietus ūdens kanalizācijas tīkli, ūdensapgādes un sadzīves kanalizācijas tīkli, elektroapgādes tīkli, elektronisko sakaru tīkli un apgaismojums). Kopējais posma garums, kurā tiks veikti būvdarbi, ir 750 m. Tāpat kā Amatnieku iela un Rūpnieku iela, Birzgales iela tiks bruģēta.
Pārbūves darbu laikā caurbraukšanai Birzgales iela tiks slēgta (skat. satiksmes organizācijas shēmu). Lūdzam ievērot šī posma apbraukšanas zīmes! Namīpašumu īpašniekiem piekļuve saviem īpašumiem tiks nodrošināta.

Ogres novada pašvaldība aicina iedzīvotājus un uzņēmējus būt saprotošiem un ar iecietību izturēties pret neērtībām būvdarbu laikā.

Šī gada 21. maijā pašvaldība noslēgusi līgumu ar SIA “ASFALTBŪVE” par Birzgales ielas pārbūvi. Līguma cena ir 455 455,33 EUR bez PVN. Pārbūves darbu izpildes termiņš ir 11 mēneši no līguma noslēgšanas dienas, neskaitot tehnoloģisko pārtraukumu. Būvuzraudzību veic SIA "Liepavoti R.E.".

Jau informēts, ka Ogres novada pašvaldība ir izvirzījusi mērķi sakārtot ielu infrastruktūru Ogres pilsētas individuālo dzīvojamo māju teritorijās, sākot ar ielu sakārtošanu tā dēvētajā Kartonfabrikas rajonā. Ogres novada domes priekšsēdētājs Egils Helmanis vairākkārt ir atzīmējis, ka ir svarīgi attīstīt ne tikai pilsētas centru, bet arī nomales. Kartonfabrikas rajonā dzīvo liels iedzīvotāju skaits, centrālajās ielās nodrošinot cieto segumu, šis rajons pamazām tiek attīstīts, kā arī uzlabota iedzīvotāju dzīves kvalitāte.

Pievienotie faili