Pašvaldība Aktuālais par Covid - 19
No 10. jūnija pašvaldība atsāk klientu apkalpošanu klātienē

Ogres novada pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrs Brīvības ielā 33, Ogrē, apmeklētāju pieņemšanu klātienē, ievērojot valstī noteiktos drošības pasākumus, atsāks 10. jūnijā.

Pašvaldība atgādina:

• Apmeklētāju pieņemšanas centra telpās nedrīkst atrasties personas, kurām noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai izolācija, vai kurām ir elpceļu infekcijas slimības pazīmes;
  • ir jāievēro savstarpējā distance – 2 metri;
  • nav pieļaujama drūzmēšanās;
  • apmeklētāju apkalpošana notiek rindas kārtībā;
  • Ogres novada pašvaldība nodrošina iespēju Apmeklētāju pieņemšanas centra telpās ievērot roku higiēnu – lūdzu, dezinficējiet rokas!
  • apmeklējuma laiks vienam klientam tiek paredzēts līdz 15 minūtēm – lūgums to ievērot un lieki neuzkavēties Apmeklētāju pieņemšanas centra telpās;
  • lai būtu iespējams apzināt un brīdināt kontaktpersonas Covid-19 infekcijas gadījumā, tiks veikta apmeklētāju uzskaite, norādot katra apmeklētāja vārdu, uzvārdu un kontakttālruņa numuru.

Apmeklētāju pieņemšanas centra darba laikā izmaiņu nav:

• pirmdienās tas atvērts no plkst. 8.00 līdz 17.00;
  • otrdienās – no plkst. 8.00 līdz 18.00;
  • trešdienās un ceturtdienās – no 8.00 līdz 17.00,
  • piektdienās – no 8.00 līdz 16.00.

Tiek atjaunota kases darbība Apmeklētāju pieņemšanas centrā – kase turpmāk būs atvērta otrdienās no plkst. 13.00 līdz 18.00, trešdienās un piektdienās no plkst. 9.00 līdz 12.00.

Vienlaikus ar Apmeklētāju pieņemšanas centra atvēršanu pagaidām netiek atcelti vairāki ārkārtējās situācijas laikā noteiktie ierobežojumi iekļūšanai pašvaldības ēkā Brīvības ielā 33, Ogrē.

Pa centrālo ieeju apmeklētāji var iekļūt ēkas 1. stāva priekštelpā un pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā.
No 10. jūnija klientu pieņemšanu klātienē pēc iepriekšējā pieraksta atsāk arī Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) Ogres nodaļa. Pierakstu uz konsultāciju var veikta pa tālruni 65055168 vai elektroniski: ogre@vsaa.gov.lv. Priekštelpā joprojām ir izvietota VSAA publiski pieejamā informācija, tai skaitā veidlapas u.c. dokumenti, kā arī kaste iesniegumu ievietošanai.

Tālāk ēkā var iekļūt tikai gadījumā, ja no Ogres novada pašvaldības amatpersonām, centrālās administrācijas struktūrvienību vadītājiem un VSAA Ogres nodaļas darbiniekiem ir saņemts pieteikums apmeklētāja pieņemšanai attiecīgajā dienā un laikā un informācija par šo pieteikumu – nodota ēkas dežurantam.

Gadījumā, ja šāds pieteikums nav saņemts, bet apmeklētājam ir nepieciešams klātienē tikties ar kādu no Ogres novada pašvaldības amatpersonām, centrālās administrācijas speciālistiem vai VSAA Ogres nodaļas speciālistiem, dežurants pirms personas ielaišanas pārējā ēkas daļā sazināsies ar attiecīgo speciālistu un saskaņos apmeklētāja pieņemšanu klātienē.

Pašvaldība aicina iedzīvotājus ievērot valstī noteiktos drošības un higiēnas pasākumus, lai izvairītos no saslimšanas ar Covid-19, kā arī izmantot iespējas sazināties ar pašvaldības vadību un speciālistiem elektroniski vai pa tālruni.

No rītdienas, 10. jūnija, darbu klātienē, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai, atsāk arī novada pagastu pārvaldes.