Izglītība Pašvaldība Ziņas, jaunumi
Meitene

Ņemot vērā pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāžu izmaksas iepriekšējā budžeta gadā, ir aprēķinātas viena izglītojamā vidējās izmaksas Ogres novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs pirmsskolas izglītības programmas īstenošanai 2024. gadā.

Izglītojamajam no pusotra līdz četru gadu vecumam tie būs 343,75 eiro mēnesī (šī summa, salīdzinot ar pagājušo gadu, ir palielinājusies par 38,01 eiro), savukārt izglītojamam, kuram tiek nodrošināta obligātā sagatavošana pamatizglītības apguvei – 214,65 eiro mēnesī (šī summa palielinājusies par 15,41 eiro).

Šādā apmērā pašvaldība segs pirmsskolas izglītības programmas apguves izmaksas privātai izglītības iestādei par vienu Ogres novadā deklarēto izglītojamo mēnesī.

Aprēķini par izglītojamā vidējām izmaksām pirmsskolas izglītības iestādē veikti atbilstoši MK noteikumiem Nr. 709 “Noteikumi par izmaksu noteikšanas metodiku un kārtību, kādā pašvaldība atbilstoši tās noteiktajām vidējām izmaksām sedz pirmsskolas izglītības programmas izmaksas privātai izglītības iestādei” un balstoties uz Ogres novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāžu iepriekšējā gada naudas plūsmas uzskaitītajiem izdevumiem.