Izgāztuve "Pinkas" pēc rekultivācijas

2012. gada 6. novembrī starp Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju un Ogres novada pašvaldību tika parakstīta vienošanās par projektaNormatīvo aktu prasībām neatbilstošās Ogres novada Krapes pagasta izgāztuves „Pinkas” Nr.74528/3671/PPV rekultivācija”, Nr. 3DP/3.5.1.2.1/12/IPIA/VARAM/001, īstenošanu.

Projekta ietvaros tika veikta augstāk minētās atkritumu izgāztuves rekultivācija 0,46 ha platībā un novērsta vides kvalitātes turpmāka pasliktināšanās. Pēc rekultivācijas darbu pabeigšanas nākamajos gados tiks nodrošināta vides kvalitātes kontrole (monitorings).

Projekta galvenās aktivitātes bija tehniskā projekta izstrāde, rekultivācijas būvdarbu izpilde, kā arī projekta publicitātes un sabiedrības informētības pasākumu nodrošināšana.

Būvdarbi pabeigti 2013. gada 31. maijā, un būve ekspluatācijā ir nodota šā gada 27. jūnijā. Būvdarbus labā kvalitātē un pirms līgumā noteiktā termiņa veica SIA „Valkas meliorācijā”, būvdarbu kopējās izmaksas bija LVL 29 144,75.

Kohēzijas fonda līdzfinansējums – atbalsta summa – 85% no attiecināmajām izmaksām, Ogres novada pašvaldības līdzfinansējums 15% no attiecināmajām izmaksām.

Sīkāka informācija:

Rita Grāvīte

Ogres novada pašvaldības attīstības nodaļas projektu vadītāja

Tālr. 65020912, e-pasts rita.gravite@ogresnovads.lv

Projektu Normatīvo aktu prasībām neatbilstošās Ogres novada Krapes pagasta izgāztuves „Pinkas” Nr.74528/3671/PPV rekultivācija, Nr. 3DP/3.5.1.2.1/12/IPIA/VARAM/001 līdzfinansē Eiropas Savienība.

Finansējuma saņēmējs šī projekta ietvaros ir Ogres novada pašvaldība.

Projekta administratīvās, finanšu un tehniskās vadības uzraudzību nodrošina LR Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija.

Ieguldījums Tavā nākotnē!

Kohēzijas fonda un ES logo un Ogres novada ģerbonis