Noslēgta vienošanās ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par Skolas ielas pārbūves projekta īstenošanu

Šis Projekts ir svarīgs Ogres novadam, jo tā mērķis ir sekmēt komercdarbības attīstību Ogres dzelzceļa stacijas rajonā, pārbūvējot uzņēmējiem svarīgu Skolas ielas posmu (430,28 m) no Brīvības ielas līdz Pirts ielai un stāvlaukumu Ogrē. Plānots, ka projekta īstenošanas rezultātā tiks atbalstīts vismaz viens komersants un radīta vismaz viena jauna darba vieta.

Projekta plānotās kopējās izmaksas ir 1 418 447,96 EUR, no kurām plānotās attiecināmās izmaksas ir 737 820,30 EUR, t.sk. plānotais ERAF līdzfinansējums 27 750.94 EUR apmērā un valsts budžeta dotācija pašvaldībām 1224,31 EUR. Stacijas laukuma stāvlaukuma pārbūve, ierīkojot "Park and ride" sistēmu, neietilpst projekta attiecināmajās izmaksās. Ogres novada pašvaldības ieguldījums visa projekta īstenošanā plānots 1 389 472,71 EUR apmērā.

Projekta ietvaros pārbūves darbus veic atklātā konkursā izvēlēts būvuzņēmējs SIA “Ceļu būvniecības sabiedrība “IGATE””, ar kuru noslēgts līgums par kopējo summu 1 127 087 EUR bez PVN. Būvprojekta izstrādi un autoruzraudzību veic SIA “BM-projekts” ar līguma summu 13 710 EUR bez PVN un būvuzraudzību veic SIA “Akorda” ar līguma summu 9350 EUR bez PVN.

Projektā būvdarbi tika uzsākti jau šī gada jūnija beigās un tos plānots pabeigt līdz 2021.gada maija beigām.