Pašvaldība Aktuālais par Covid - 19
Noteikti ierobežojumi iekļuvei pašvaldības ēkā Brīvības ielā 33, Ogrē

Papildus šajā rīkojumā noteiktajiem aizliegumiem un ierobežojumiem no pirmdienas, 16. marta, apmeklētājiem būs liegta iekļūšana Ogres novada pašvaldības ēkā Ogrē, Brīvības ielā 33, kurā bez pašvaldības vadības un centrālās administrācijas struktūrvienībām ir izvietota arī Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras, Jēkabpils reģionālās nodaļas Ogres klientu apkalpošanas centrs (VSAA Ogres nodaļa).

Pa centrālo ieeju apmeklētāji varēs iekļūt ēkas 1. stāvā, priekštelpā pie Apmeklētāju pieņemšanas centra, kur būs izvietota gan Ogres novada pašvaldības, gan VSAA Ogres nodaļas publiski pieejamā informācija, tai skaitā veidlapas u.c. dokumenti, kā arī kaste iesniegumu ievietošanai.

Tālāk ēkā varēs iekļūt tikai gadījumā, ja no Ogres novada pašvaldības amatpersonām, centrālās administrācijas struktūrvienību vadītājiem un VSAA Ogres nodaļas būs saņemts pieteikums apmeklētāja pieņemšanai attiecīgajā dienā un laikā – iekļūšanu nodrošinās dežurants.

Gadījumā, ja šāds pieteikums nav saņemts, bet apmeklētājs vēlas klātienē tikties ar kādu no Ogres novada pašvaldības amatpersonām, centrālās administrācijas speciālistiem vai VSAA Ogres nodaļas speciālistiem, dežurants pirms personas ielaišanas pārējā ēkas daļā sazināsies ar attiecīgo speciālistu un saskaņos apmeklētāja pieņemšanu klātienē.

Pašvaldība aicina iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret ierobežojumiem un aizliegumiem valstī noteiktās ārkārtējās situācijas laikā.