Projektu jaunumi Ziņas, jaunumi
Videokonference projekta “Sociālās uzticēšanās un iekļaušanas veicināšana: pārrobežu pieeja: iespējas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām” (TRUST2INTEGRATE) ietvaros 01.2024.
Interreg Igaunijas - Latvijas programmas logo

2024. gada janvārī notikušas divas sanāksmes projekta “Sociālās uzticēšanās un iekļaušanas veicināšana: pārrobežu pieeja: iespējas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām” (TRUST2INTEGRATE) ietvaros, ko līdzfinansē Igaunijas – Latvijas sadarbības programma.

29. janvārī notika videokonference starp Ogres novada pašvaldības un Hāpsalu pašvaldības pārstāvjiem. Tika pārrunāts 1.1.aktivitātes progress, notika apmaiņa starp pašvaldībām par cilvēku ar īpašām vajadzībām vides drošību un apmācību procesa radīšanu, cilvēku, kas strādā ar cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, apmācības aktualitāti, kā arī organizatoriskie jautājumi turpmākajiem projekta pasākumiem. Tika pārrunāti arī publicitātes jautājumi, t.sk., publicitātes prasību ievērošana, skrejlapu un videomateriālu izstrāde.

31. janvārī notika videokonference starp projekta partneriem ar mērķi izrunāt 1.2.aktivitāti, kurā ārpakalpojuma sniedzējs prezentēja 1.redakciju “Sociālās uzņēmējdarbības Igaunijā un Latvijā biznesa vides un nodarbinātības atvieglošanas plānu uz Ogres novada un Hāpsalu piemēriem”. Tajā plānots iestrādāt Ogres novada pašvaldības un Hāpsalu pašvaldības kapacitātes celšanas plānu, kā arī vadlīnijas rīcībām, kā sadarbojoties ieviest plānu. Norunāts, ka Igaunijas partneri un cilvēki ar īpašām vajadzībām apmeklēs Ogres novadu aprīļa otrā pusē, lai kopīgi piedalītos ēdināšanas pakalpojuma sniegšanas apmācībās un kopējās darbnīcās.