Pašvaldība Ziņas, jaunumi
ģimene pie strūklakas 09.2023.

Ieskandinot jauno mācību gadu, no 1. līdz 3. septembrim Ogres pilsētā noritēja aizraujoša fotoorientēšanās spēle ģimenēm. Spēles laikā ģimenes risināja gan āķīgus uzdevumus, gan meklēja dažādus objektus Ogres pilsētā, gan tika mudināti domāt ārpus rāmjiem, būt radoši un atraktīvi.

Dalībnieki atzinīgi novērtēja organizēto pasākumu, norādot, ka tā bija aizraujoši un izzinoši pavadīta diena kopā ar ģimeni un tādā veidā brīvdienu pastaigas ģimenes lokā kļūst krietni interesantākas, daudzi atzina, ka labprāt piedalītos arī turpmāk šāda veida aktivitātēs.

Biedrība "Saules raksts" apsveic spēles uzvarētājus!

Komandas "Pelēkie moškuļi", "Miķelīši", "Bērziņi", "A-komanda", "B-komanda" ar iegūtajām augstākajām vietām. Uzvarētāji saņems biedrības "Saules raksts" un Ogres novada pašvaldības sarūpētās dāvanas.

Savukārt Ogres Ezītis miglā uzdevumu pareizi izpildīja 2 komandas -"Bērzu vantūži" un "Pipari", kas saņem kafejnīcas “Ogres Ezītis miglā” dāvanu karti.

Visit Ogre dāvanu par atraktivitāti saņems komandas "M-A-R-M" un "Kokāni".

Liels paldies Ogres novada pašvaldībai un Ogres novada Tūrisma informācijas centram par atbalstu.

Ja kādam vēl ir vēlme iziet maršrutu un mēģināt atrisināt uzdevumus, līdz 10.spetembrim tos varēs saņemt kafejnīcā “Ogres Ezītis miglā” viņu darba laikā.

Spēli organizēja biedrība "Saules raksts" Sabiedrības Integrācijas fonda atbalstītā projekta "Kopīgi pavadīts laiks - ģimenes lielākā vērtība III" ietvaros.

Vienlaikus biedrības "Saules raksts" pārstāvji informē, ka par godu Tēvu dienai, 10.09.2023. Ogresgalā tiek organizēts tēvu-bērnu pārgājiens, kurā bērni kopā ar tēviem varēs iesaistīties saliedējošās aktivitātē un meklēt dižozolus.

Vai zini, kāds ir dižozols? Piesakies https://forms.gle/qbhzAHU26tESc2Vt5 un meklēsim kopā!

Autors: biedrība "Saules raksts"

Orientēšanās ģimenēm Ogres pilsētā 09.2023.