Sports Jauniešiem
Ogrē izbūvēts jauns skeitparks

Ogres pilsētas svētku pēdējā dienā, 25. augustā, Ogres novada Sporta centra stadionā tika atklāts sen gaidītais skeitparks.

“Pēc vecā skeitparka nojaukšanas mēs cīnījāmies un rakstījām projektus, lai izbūvētu jaunu, modernu skeitparku, bet diemžēl projekti netika apstiprināti. Esam izbūvējuši šo skeitparku, bet turpināsim strādāt, lai varētu izveidot lielāku skeitparku. Šogad esam atklājuši daudzus jaunus spēļlaukumus, kas parāda, ka pilsētai ir svarīga jaunatne un tas, ar ko viņi nodarbojas, novērst viņus no datoriem un dot iespēju aktīvi darboties,” atklāšanas pasākumā sacīja Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis. Viņš arī pateicās Ogres novada Sporta centra direktorei Dzirkstītei Žindigai par iniciatīvu un darbu, lai šī iecere tiktu īstenota.

Sveicot klātesošos ar jauno skeitparku, Dz. Žindiga aicināja visus tā apmeklētājus saudzīgi izturēties pret būvi un savu inventāru, kā arī ievērot skeitparka izmantošanas noteikumus, lai skeitparks ilgi kalpotu un būtu patīkami to lietot. Viņa arī atgādināja, ka nepieciešams izmantot ķiveres un citus drošības līdzekļus, aicinot arī vecākus rūpēties par savu bērnu drošību.

Pasākuma turpinājumā varēja noskatīties paraugdemonstrējumus, lai iepazītos ar skeitparka daudzveidīgajām izmantošanas iespējām, kā arī ikvienam apmeklētājam bija iespēja izmēģināt jauno skeitparku.

Tieši Ogres pilsētai izstrādātajā skeitparkā vairāk nekā 300 mlielā laukumā ir uzstādītas 5 dažādas demontējamas koka konstrukcijas rampas, kuras pārklātas ar īpašu jaunākās paaudzes  kompozītmateriāla segumu, kas ir izturīgāks par iepriekš plaši pielietoto finieri.

Skeitparka izbūvi veica SIA “City Playgrounds” saskaņā ar noslēgto līgumu par pārvietojama skrituļsporta aprīkojuma (skeitparka) izbūvi Ogres novada Sporta centra stadiona teritorijā pie tenisa kortiem.

SIA "City Playgrounds" un zīmola "Mind Work Ramps" projektu vadītājs Toms Siliņš: "Uzsākot Ogres skeitparka būvniecību, nekavējoties tapa skaidrs, ka Ogres jaunieši ļoti gaida jauno skeitparku. Katru darba dienu mūsu meistariem tika uzdoti jautājumi par to, kad tad beidzot parks būs pabeigts un kad beidzot tajā varēs vizināties. Mums prieks, ka tagad arī Ogrē ir moderns skeitparks, kur attīstīt savas prasmes kā iesācējiem, tā arī lietpratējiem. Paldies Ogres novada Pašvaldībai par ieguldījumu alternatīvā sporta infrastruktūras pilnveidošanā Ogres pilsētā!”