Satiksme, ceļi
Ogrē notiks ielu atputekļošana

Ogres novada pašvaldības galvenais speciālists ceļu pārvaldības un uzraudzības jomā Pēteris Bužers informē, ka ir noslēgts līgums par Ogres pilsētas ielu atputekļošanu un darbi tiks uzsākti, tiklīdz iestāsies piemēroti laika apstākļi.

Grantēto ielu apstrāde ar pretputekļu materiālu tiks veikta kopumā 24,4 km garumā.
Darbi plānoti šādās Ogres pilsētas ielās: 1.Maija gatve, Aizkraukles, Andreja, Andreja Pumpura, Andreja Upīša, Apiņu, Ausekļa prospektā, Bezdelīgu, Birzgales, Caunes, Celtnieku, Daugavas, Daugavpils, Doles, Draudzības, Egļu, Jāņa Fabriciusa, Jaunā gatve, Jumpravas, Kadiķu, Kalna aleja, Kalna prospekts, Kaudzīšu, Klusā, Ķeguma, Lakstīgalu, Lāčplēša, Lauberes, Lēdmanes, Lībieškalna iela, Lībiešu, Līču, Lielvārdes, Madlienas, Mežmalas, Mičurina ,Miera, Ogres, Pagasta, Pamatu, Pavasara gatve, Peldu, Pīlādžu, Plūsmas, Poruka, Pureņu, Rietumu, Rožu, Rūdolfa Blaumaņa, Saules prospekts, Skautu, Stirnu, Strautu, Stūrīšu gatve, Suntažu, Taurupes, Uzvaras un Vēju ielā.

Ielu atputekļošanu paredzēts veikt arī Ogresgalā un Ciemupē. Ņemot vērā pieejamos finanšu līdzekļus, atputekļošana tiks veikta vietās, kur šī problēma ir visaktuālākā, tas ir, ņemot vērā satiksmes intensitāti un vietas apdzīvotības blīvumu.