Ogre Pašvaldība Ziņas, jaunumi

Lai palīdzētu laulātajiem pāriem stiprināt savas attiecības un atjaunot savstarpējo romantiku, sākot ar 24. janvāri trešdienās Ogres novada Kultūras centrā (ONKC) norisināsies astoņi tematiski vakari “Laulāto kurss”, kuru laikā dzīvesdraugiem būs iespēja pie privāta galdiņa baudīt kopīgas vakariņas, klausīties pieredzējušos lektoros un savā starpā pildīt un pārrunāt nelielus rakstiskus uzdevumus.

Pāru vakari norisināsies no plkst. 18:00 līdz 20.30 Kultūras centra Mazajā zālē, kurā pirmā pusstunda būs paredzēta vakariņu baudīšanai, bet no plkst.18.30 iesāksies tematiskais izklāsts. “Laulāto kursā” tiks apskatītas tēmas par komunikāciju, konfliktu risināšanu, spēju piedot, robežām starp paaudzēm, intīmo tuvību, mīlestības valodām u.c. Galvenie nodarbību vadītāji un lektori būs iniciatīvas Ogres DOMS un biedrības “Īsta Mīlestība Gaida” vadītājs Dainis Pandars kopā ar sievu Lieni.

Dalība un materiāli laulāto kursā ir bez maksas, taču, lai piedalītos šajos vakaros ir nepieciešams aizpildīt anketu vietnē ej.uz/laulatokurss2024 un nosegt daļu no vakariņu izmaksām (siltais ēdiens, deserts, kafijas galds), kas ir 15 EUR no pāra jeb 120 EUR par astoņām reizēm no pāra. Vairāk informācija par samaksas kārtību iespējams atrast elektroniskajā anketā.

Pieteikšanās ir līdz 21. janvārim, taču vietu skaits ir ierobežots, tāpēc pieteikšanās varētu tikt slēgta ātrāk.

Laulāto vakari ONKC notiks pateicoties labdarības veikala “Hopen” atbalsta projektam “Laulāto kurss Ogres novada ģimeņu stiprināšanai”, kā arī sadarbībai ar Ogres novada pašvaldību, Ogres novada Kultūras centru un nodibinājumu “Fonds Cerība Ģimenei”.