Ogrē notikusi Uzņēmēju diena IEMIRDZIES OGRĒ!

26. novembrī Ogrē, pilsētas centra skvērā un Brīvība ielas gājēju promenādē, notika Ogres novada Uzņēmēju dienas pasākumi ar saukli “Iemirdzies Ogrē!”.

Uzņēmēju dienai Ogrē tika izvēlēts atšķirīgs formāts - pasākumi norisinājās ārpus telpām, kur līdzās spožajiem Ziemassvētku rotājumiem iemirdzējās Ogres novada uzņēmēji, amatnieki un mājražotāji.

Pilsētas centra skvērā uz brīvdabas skatuves uzņēmēji iepazīstināja ar sevi un dalījās pieredzē ar saviem veiksmes stāstiem. Ar uzņēmēju, mājražotāju un amatnieku produkciju pilsētas un novada iedzīvotāji varēja iepazīties prezentācijās, degustācijās, visu bija iespējams iegādātie. Svētkos ar muzikālu programmu uzstājās Andris Buiķis, Alīna Melngaile un Gints Cālītis.

Atklājot pasākumu, Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis atzina, ka pašvaldība organizē Uzņēmēju dienu ar mērķi godināt novada uzņēmējus, kuri ir līderi un, veidojot savu uzņēmumu, rada pievienoto vērtību, uzņemas lielāku atbildību, nekā pārējie, un piedalās pašvaldības budžeta veidošanā. “Sakām lielu paldies saviem uzņēmējiem! Šajā grūtajā krīzes laikā dodam viņiem iespēju iemirdzēties, godinām viņus, uzņēmēji mums ir ļoti svarīgi,” uzsvēra E.Helmanis, piebilstot, ka spēcīgas ģimenes un spēcīga uzņēmējdarbība ir valsts pamats.

Priekšsēdētājs pateicās Ogres novada pašvaldības izpilddirektora vietniecei Danai Bārbalei ar komandu, kas organizēja Uzņēmēju dienu. “Paldies visiem, kuri dara, rada, uzdrošinās! Mēs kā pašvaldība būsim blakus un centīsimies palīdzēt!” sacīja E.Helmanis.

Ogres novada pašvaldība lepojas ar saviem uzņēmējiem, amatniekiem, mājražotājiem, ar novada cilvēkiem, kuri ar savu strādīgumu, radošumu, izdomu, spēju pārvarēt dažādus šķēršļus un grūtības, rada vērtības visas sabiedrības labā. Pašvaldība ir pateicīga ikvienam, kurš atbalstīja, piedalījās un apmeklēja Uzņēmēju dienas pasākumus!