Pašvaldība Ziņas, jaunumi Tūrisms
Pilsēta

Līdz ar novembra atnākšanu ogrēniešus un pilsētas viesus atkal priecē skaisti rotājumi Valsts svētku noskaņās.

Pilsēta ir izrotāta ar valsts karogiem, pilsētas centrālajā  skvērā izveidota sarkanu un baltu lietussargu aleja, kā arī Latvijas karoga krāsās ir izgaismoti abi gājēju tilti pār Ogres upi. Abi tilti un lietussargu aleja iemirdzas līdz ar pilsētas apgaismojuma ieslēgšanos, aptuveni plkst. 17, taču skaistas pastaigas izvērtīsies gan dienas gaišajā, gan tumšajā laikā.

Ogres novada Tūrisma informācijas centrs ir sagatavojis karti ar vairākiem maršrutiem un atzīmētām vietām, kur apskatāmi valsts svētku rotājumi pilsētā. Interesenti var izstaigāt gan lielo loku, kas ir vairāk nekā 7 kilometri, kā arī doties mazākā pastaigā aptuveni 2 kilometru garumā.

Baudot svētku noskaņu, pašvaldība aicina ievērot valstī noteiktos ierobežojumus un epidemioloģiskās drošības prasības, kā arī atgādina par komandantstundu no plkst. 20.00 līdz 05.00.
.

Maršruts