Vide Pašvaldība
Ogre tērpusies svētku rotā
Saite uz fotogaleriju

Sagaidot svētkus, Ogre ietērpusies nacionālajās krāsās. Jau šobrīd pilsēta ir izrotāta ar valsts karogiem, kā arī ar sarkaniem un baltiem lietussargiem liepu alejā pie kafejnīcas ”Pie zelta liepas”, kas diennakts tumšajā laikā tiek izgaismoti. Savukārt no svētdienas, 1. novembra, tiks izgaismots arī arkveida gājēju tilts pār Ogres upi.

“Mēs vēlamies, lai pilsētas rota šai tumšajā un pandēmijas dēļ saimnieciski un emocionāli visai grūtajā laikā iedzīvotājus un viesus spētu uzmundrināt un radītu svētku noskaņu,” atzīmē Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis, aicinot cilvēkus apzināties un novērtēt to bagātību, kas latviešiem ir - sava valsts un sava valoda, par ko daudzas tautas pasaulē cīnās.