Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta Nr. 8.1.2.0/17/I/008 “Uzlabot vispārējās izglītības iestāžu mācību vidi Ogres novadā” ieviešana Ogres izglītības iestādēs

Kopš 2016. gada Ogres novadā notiek vispārējās izglītības iestāžu mācību vides uzlabošana, izmantojot Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu projekta 8.1.2. “Uzlabot vispārējās izglītības iestāžu mācību vidi Ogres novadā” ietvaros.

Projektā jau realizētas vairākas aktivitātes Ogres 1. vidusskolā – veikti mācību kabinetu remonti un pārbūve, mācību kabinetu aprīkojuma piegāde, esošo inženiertīklu pārbūve un atjaunošana, LED apgaismojuma izbūve vidusskolas sporta zālē, digitālo mācību līdzekļu iegāde, kā arī izbūvēts un aprīkots āra sporta stadions.

Šobrīd projektētāji konkursa ietvaros ir iesnieguši savus piedāvājumus par Ogres Valsts ģimnāzijas (OVĢ) jaunās ēkas būvprojektēšanas un autoruzraudzības veikšanu. Jaunā OVĢ ēka atradīsies Zaķu un Dzilnas ielas rajonā. Būves projektēšanas uzdevums tika sastādīts, balstoties uz jau iepriekš veikto lokālplānojuma sabiedrisko apspriešanu, kurā varēja piedalīties arī Ogres novada iedzīvotāji. Paredzamais būvprojekta izstrādes termiņš 10 mēneši no līguma parakstīšanas datuma. Uzsākot projektēšanas darbus, Ogres novada pašvaldība rīkos informatīvo sanāksmi, lai, piedaloties projektētājiem un Ogres novada iedzīvotājiem, lemtu par projektēšanas risinājumiem jaunajai izglītības iestādei.

Pašvaldība atgādina, ka 2018. gada 4. jūnijā plkst.16.00 Ogres novada pašvaldības ēkas 3. stāva zālē Brīvības ielā 33, Ogrē, notiks lokālplānojuma Ogres pilsētas teritorijā starp Meža prospektu, Zaķu ielu un Dzilnas ielu, lai grozītu Ogres novada teritorijas plānojumu jaunas izglītības iestādes vajadzībām projekta (redakcijas 1.0.) publiskās apspriešanas laikā saņemto priekšlikumu un institūciju atzinumu izskatīšanas sanāksme. Visi interesenti aicināti piedalīties šajā sanāksmē.

NAP un ERAF logo