Vide Ziņas, jaunumi
Ogrē uzsākti apzaļumošanas darbi

Šonedēļ Ogres pilsētā uzsākti apzaļumošanas darbi – pamazām plaukst pavasara sīpolpuķes un dobes sāk rotāt atraitnīšu raibās galviņas.

Ogres novada pašvaldības aģentūras “Ogres komunikācijas” ainavu būvtehniķe Iveta Vjakse kopā ar kolēģiem Vitu Savičevu, Līgu Danovsku, Andreju Varšiņinu un Ingrīdu Delveri čakli strādā, lai Ogrē ziedētu un ogrēniešus un pilsētas viesus iepriecinātu skaisti stādījumi dobēs un puķu kastēs.

“Atraitnīšu stādīšanas darbus uzsākām šonedēļ, kas ir nedaudz vēlāk, nekā citus gadus, jo pavasaris šogad ir aukstāks. Atraitnītes jau ir sastādītas puķu kastēs Bērzu alejā, dobēs pie centrālās pašvaldības ēkas, šobrīd stādām dobēs Brīvības ielas promenādē. Prieks par pavasara sīpolpuķēm, kas daudzviet pilsētā jau zied un daudzviet vēl tikai mostas – tīklainie īrisi, dažādu sugu krokusi, hiacintes, tulpes, muskarītes, fritilārijas un citas. Plašs spektrs,” priecājas I.Vjakse.

Nākamie darbi turpināsies, kad kļūs siltāki laikapstākļi – darbinieki apstādīs puķu vāzes un kastes, kas tiks izvietotas uz Līkā tilta, uz apgaismojuma stabiem un citviet.