Titulbilde

No aizvadītā gada vasaras vidus Ogres 1. vidusskolas stadionā notika vērienīgi būvdarbi, kas ietvēra pilnīgu tā pārbūvi. Šodien, 31. jūlijā, Ogres novada pašvaldības domes vadība un speciālisti, Ogres 1. vidusskolas vadība, kā arī visas projektā iesaistītās puses tikās stadionā, lai kopīgi apsekotu veiktos būvdarbus.

Stadiona pārbūves ietvaros tika izbūvēts skrejceļš, tāllēkšanas, augstlēkšanas, lodes grūšanas sektori, futbola, basketbola un volejbola laukumi, skatītāju tribīnes, kuras paredzētas līdz pat 300 vietām, veikta stadiona apskaņošana, karoga masta un informācijas tablo uzstādīšana. Skolēnu drošībai ir nostiprināta nogāze pie skolas stadiona, izbūvēta arī saimniecības ēka sporta inventāra un teritorijas uzkopšanas inventāra novietošanai, izbūvēta drenāžas un lietus kanalizācija.

Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis atzina, ka viņam esot patiess lepnums par to, ka projekts beidzot ir īstenots. “Ogrēnieši ir ieguvuši vēl vienu sakārtotu infrastruktūras objektu. Un jāatgādina, ka Nacionālā apvienība bija vienīgā politiskā partija Ogres novadā, kas savā 2013. gada priekšvēlēšanu programmā iekļāva Ogres 1. vidusskolas energoefektivitātes paugstināšanas pasākumus un stadiona rekonstrukciju. Šobrīd mēs varam redzēt, ka solījums ir izpildīts, “ piebilda E. Helmanis.

Arī domes priekšsēdētāja vietnieks Gints Sīviņš atzinīgi novērtēja pārbūvēto stadionu. Lai gan esot pāris nepilnības, kuras tuvāko dienu laikā tikšot novērstas, stadions ir kvalitatīvs un moderns. Viņš uzsvēra, ka arī pats esot sportojis šajā stadionā skolas gados. Jau tajā laikā stadionu vajadzējis pārbūvēt. Šī rekonstrukcija bijusi ilgi gaidīta.

“Bērniem biedzot būs pienācīgs sporta stadions, kas sniegs iespēju pilnveidot savas fiziskās prasmes neskaitāmos sporta veidos. Nākamajā gadā vēl pilnveidosim pāris lietas šeit, jo projektā visu iekļaut neizdevās, taču kopumā esmu apmierināts ar pārbūves darbiem,” norādīja Ogres 1. vidusskolas direktors Igors Grigorjevs.

Ogres 1. vidusskolas stadiona pārbūves kopējā līguma summa bija 1 065 065,87 EUR (bez PVN). Būvdarbus veica pilnsabiedrība “Guliver Construction”.

Titulbilde