Sports
Pasākuma dalībnieku kopbilde ar kausu

Futbola sezona ir beigusies. Tā bijusi ļoti veiksmīga Ogres futbola komandai “Ogre United”, un 8. novembra vakarā, Ogres Valsts ģimnāzijas aktu zālē futbolistiem tiekoties ar Ogres novada pašvaldības vadību un Latvijas Futbola federācijas vadītāju, sportisti pauda patiesu prieku un gandarījumu par paveikto.

Un veikums patiešām ir izcils – Ogres futbola komandas rezultāti ir ļāvuši tai iekļūt 1. līgā. Soli pa solim no vienotas futbola komandas izveides brīža 2022. gada 6. aprīlī līdz šodienai ir nemitīgi iets uz jauniem sasniegumiem.

Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidents Vadims Ļašenko uzsvēra, ka Ogres futbolistu sadarbība komandā ir lielisks paraugs citiem – katram spēlētājam ir sava loma komandā, bet panākumu atslēga slēpjas prasmē savstarpēji sadarboties, būt vienotam spēkam.  LFF prezidents ļoti atzinīgi vērtē Ogres novada pašvaldības ieguldījumu sporta infrastruktūras attīstībā. V. Ļašenko apliecina LFF gatavību sadarbībai ar pašvaldību futbola attīstībā Ogres novadā un pauž cerību, ka futbolistiem Ogrē būs iespēja trenēties visu gadu.

Domes priekšsēdētāja vietnieks Gints Sīviņš ar gandarījumu atzīst, ka pašvaldības sniegto atbalstu vienotas futbola komandas izveidei sportisti ir godam attaisnojuši ar lieliskiem sasniegumiem, ar savu pašaizliedzīgo un neatlaidīgo darbu paceļot futbolu Ogrē augstā līmenī. Pašvaldība arī turpmāk ir gatava atbalstīt futbola komandu.

Futbola komandu sveica un panākumus, veiksmīgu sagatavošanos nākamajai sezonai, kā arī fanu atbalstu vēlēja Ogres novada pašvaldības domes Kultūras, jaunatnes un sporta jautājumu komitejas priekšsēdētājs Jānis Siliņš, kurš pats jau kopš bērnības aizraujas ar futbolu.

Ogres novada Sporta centra direktore Dzirkstīte Žindiga pauda prieku, ka arī futbols Ogrē kāpj uz augšu, ka sporta jomā ir izveidojies labs sadarbības modelis ar futbola treneriem. “Trakajiem pieder pasaule. Radiet prieku arī turpmāk,” vēlēja sporta centra direktore.

Tikšanās nobeigumā V. Ļašenko un G. Sīviņš pasniedza futbola komandai “Ogre United” uzvaras kausu un medaļu katram komandas futbolistam.