Jauniešiem Ziņas, jaunumi
OGRES NOVADA JAUNIEŠU GADA BALVA 2023 plakāts

Ogres novada jaunieši 2023. gadā aktīvi iesaistījušies dažādu projektu īstenošanā, jaunu telpu iekārtošanā, radīšanā un atklāšanā, pasākumu un notikumu organizēšanā, priecējot gan ogrēniešus, gan pilsētas viesus, sniedzot iespēju baudīt virkni spilgtus kultūras, sporta, mākslas, jaunrades un citus pasākumus.

Ogres novada Izglītības pārvaldes Jaunatnes komanda aicina ikvienu jaunieti, vecāku, draugus, skolotāju, nevalstiskās organizācijas, sadarbības partnerus, uzņēmējus, pašvaldības iestādes un citu interesentu iesniegt pieteikumus un izvirzīt apbalvojumam jauniešus, līdzcilvēkus, organizācijas, pasakot paldies par paveikto jauniešu labā.

OGRES NOVADA JAUNIEŠU BALVA 2023

Vai Tev ir pazīstams kāds jaunietis, kura darbi un sasniegumi runā paši par sevi? Bet varbūt Tev ir draugs, kuram vienmēr ir daudz foršu ideju, kas viņam nedod mieru un virza arvien tuvāk mērķim?

Klau, tad noteikti ir pienākusi Tava drauga zvaigžņu stunda! Neklusē, dalies ar viņa panākumiem, sasniegumiem, talantiem un ļauj viņam izbaudīt sava darba augļus!

Līdz 26. novembrim piesaki savu draugu, kolēģi, skolēnu, skolotāju vai kādu citu izdarīgu un aktīvu jaunieti kādai no 12 nominācijām, laureātus godināsim svinīgā pasākumā “Ogres novada Jauniešu balva 2023”, 8. decembrī Ogres novada Kultūras centra Deju zālē, plkst. 19.00.

Ja Tev ir zināmi vairāki draugi, neskopojies un dalies ar visu sasniegumiem!

Ogres novada Jauniešu balvas 2023 nominācijas:

• OGRES NOVADA JAUNIETIS;
  • GADA SPILGTĀKAIS NOTIKUMS;
  • GADA IEDVESMOTĀJS;
  • JAUNIEŠU KOMANDA;
  • CILVĒKS JAUNIETIM;
  • GADA DRAUGS;
  • RADOŠĀ DZIRKSTELE;
  • JAUNIETIS SPORTĀ;
  • JAUNIETIS SKOLOTĀJS;
  • JAUNIEŠU UZŅĒMUMS;
  • GADA JAUNIEŠU PROJEKTS.

Pretendentus var pieteikt, aizpildot anketu elektroniski: https://forms.gle/ojJCDcGhY7oWci2W6

OGRES NOVADA BRĪVPRĀTĪGAIS 2023

Jaunietis, kurš no 2022. gada 1. decembra līdz 2023. gada 30. novembrim visvairāk veltījis laiku brīvprātīgā darba veikšanai un reģistrējis savas brīvprātīgā darba stundas, aprakstot pasākuma vai projekta ilgumu anketā: https://forms.gle/CHg5LvF7sTEitTZU7, var pretendēt titulam BRĪVPRĀTĪGAIS, savukārt jaunieši, kuri veikuši brīvprātīgo darbu, tiks godināti un saņems Atzinības rakstus pēc nostrādātajām brīvprātīgā darba stundām:

• Bronzas Apliecinājumu no 50 (piecdesmit) nostrādātām brīvprātīgā darba stundām;
  • Sudraba Apliecinājumu par vismaz 100 (simts) stundām nostrādāto brīvprātīgo darbu;
  • Zelta Apliecinājumu par vismaz 200 (divi simti) stundām nostrādāto brīvprātīgo darbu.

Ja esi veicis brīvprātīgo darbu, līdz 2023. gada 30. novembrim aizpildi anketu un saņem apliecinājumu par savu ieguldīto, godināsim brīvprātīgos jauniešus un izcelsim brīvprātīgā darba nozīmīgumu sabiedrībai!

Piesaki sevi titulam BRĪVPRĀTĪGAIS un saņem Apliecinājumu par brīvprātīgā darba veikšanu Ogres novada Jauniešu balvas 2023 ceremonijā, 8. decembrī Ogres novada Kultūras centra Deju zālē, plkst. 19.00.

Informāciju sagatavoja Ogres novada Izglītības pārvalde