Apkures sistēma
FacebookX / TwitterLinkedinThreads

Pašvaldības siltumražošanas uzņēmums SIA “MS siltums” informē, ka, sekojot līdzi laikapstākļu prognozēm, sākot ar 28. aprīli Ķegumā, Birzgalē, Madlienā, Suntažos, Lauberē, Meņģelē, Ķeipenē, Mazozolos un Taurupē noslēgsies apkures sezona – tiks atslēgta centralizētā siltumapgāde.

Ja ir radušies iebildumi vai ierosinājumi, aicinām sazināties ar Ogres novada pašvaldības SIA “MS siltums”, rakstot uz e-pastu : info@mssiltums.lv

Saistītas tēmas

Aktualitātes:
Pagasti Ogres novads Ziņas, jaunumi