Pašvaldība
Ogres novada pašvaldība aicina darbā tirgus pētījumu analītiķi

Prasības pretendentiem:

• akadēmiskā augstākā izglītība vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība tiesību zinātnēs, ekonomikā, sabiedrības vadībā vai citā līdzvērtīgā jomā;
  • vēlami kvalifikācijas pilnveides kursi ar tirgus pētījumu metodēm un publiskajiem iepirkumiem saistītajos jautājumos;
  • vēlama praktiskā pieredze ar iepirkumiem saistīto normatīvo aktu piemērošanā;
  • prasme strādāt ar datoru un informācijas sistēmām lietotāja līmenī (MS Office, Excel, Word, teksta redaktors, PowerPoint, Interneta vide u.c.);
  • valsts valodas prasme augstākajā līmenī („C” līmeņa 2.pakāpe), vēlamas vienas svešvalodas zināšanas (“B” līmenis);
  • labas komunikācijas, plānošanas un organizēšanas spējas, vēlme mācīties un pielietot iegūtās zināšanas Ogres novada kopējā attīstībā.

Galvenie amata pienākumi:

• veikt preču un pakalpojumu cenu noteikšanas izpētes (pētījumus);
  • noteikt tirgus potenciālu un tā attīstības tendences;
  • veidot un uzraudzīt iepērkamo preču un pakalpojumu iepirkšanas / pasūtīšanas kārtību;
  • analizēt tirdzniecības rezultātus un uzturēt datu bāzes, analizēt iepirkumu cenas;
  • veikt personu analīzi par iespējamiem sadarbības partneriem uzņēmumu līgumu un citu līgumu ietvaros;
  • analizēt iepirkumu cenas;
  • izvērtēt jaunu preču piedāvājumu;
  • piesaistīt sadarbības partnerus, ražotājus un preču piegādātājus;
  • sniegt informāciju Pašvaldības izpilddirektoram, Centrālās administrācijas vadītājam un Nodaļas vadītājam par iespējamiem aizdomīgiem līgumu dalībniekiem;
  • organizēt uzņēmumu līgumu un citu līgumu slēgšanas procedūru;
  • kontrolēt un veikt iepirkumu un iepirkumu procedūru izsludināšanu un rezultātu paziņošanu atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam (tajā skaitā publikāciju nosūtīšana dažādās sistēmās).

Pretendentiem jāiesniedz šādi dokumenti:

• motivēta pieteikuma vēstule;
  • dzīvesgājuma apraksts (CV);
  • izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas.

Motivētu pieteikuma vēstuli, CV, izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas ar norādi „Pieteikums Juridiskās nodaļas tirgus pētījumu analītiķa amatam” aicinām sūtīt elektroniski (e-pasta adrese: ogredome@ogresnovads.lv) vai personīgi Ogres novada pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā, vai sūtot pa pastu uz adresi – Brīvības iela 33, Ogre, Ogres novads, LV-5001 līdz 2019.gada 27.maijam. Tālrunis uzziņām 65071166 (Personālvadības nodaļa).

Amatam noteikta: 2.amata saime, 9.mēnešalgu grupa (bruto mēnešalga līdz 1190 euro).

Pamatojoties uz Fizisko personas datu aizsardzības likuma 8.panta pirmo daļu, informējam, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šā konkursa norisi.