Ogres novada pašvaldība

Ogres novada pašvaldība aicina iedzīvotājus darbam šādās domes izveidotajās komisijās:

• Ogres novada pašvaldības administratīvajā komisija
  1. Komisijas priekšsēdētājs (1 vieta);
  2. Komisijas loceklis (8 vietas);
  3. Komisijas sekretārs (1 vieta)
  • Ogres novada pašvaldības Dzīvokļu jautājumu komisija
  1. Komisijas priekšsēdētājs (1 vieta);
  2. Komisijas loceklis (6 vietas);
  3. Komisijas sekretārs (1 vieta).

! Komisijas locekļiem sakarā ar viņu atrašanos komisijas sastāvā ir valsts amatpersonas statuss. Komisijā darbojas personas, kuras komisijas sastāvā ir apstiprinājusi Ogres novada pašvaldības dome.

Lai pretendētu uz apstiprināšanu komisijas locekļa amatā, personai ir jābūt ar augstāko izglītību (vēlams tiesību zinātnē, pedagoģijas vai sociālās labklājības jomā), apgūtām speciālām zināšanām vai profesionālajai pieredzei atbilstoši izvēlētās komisijas darbības kompetencei, kā arī prasmēm darbā ar datoru lietotāja līmenī (MS Office, Excel, Word, teksta redaktors, elektroniskās tabulas, valsts datu sistēmas, e-pasts, internets) un biroja tehniku.

Piedāvājam:

• nepilnu darba laiku – līdz 40 stundām mēnesī;
  • darba samaksu – stundas tarifa likmi (8 EUR stundā);
  • iespēju veikt interesantu un atbildīgu darbu.

Piesakoties darbam uz komisijas priekšsēdētāja amatu, īpaši tiks vērtēta kandidāta motivācija izvēlētajam amatam, redzējums par komisijas darbu, kā arī ar komisijas darbu saistītu jautājumu pilnveidošanu un attīstīšanu Ogres novada attīstībai, kas pievienojams rakstiskā veidā savam pieteikumam.

Piesakoties darbam komisijā, iesniedzējs iesniedz motivētu iesniegumu darbam izvēlētajā komisijā, savu Curriculum vitae (CV). Pieteikumu var iesniegt:

1. personīgi:
    1. Ogres novada pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā, Brīvības ielā 33, Ogrē, vai
    2. jebkurā Ogres novada Valsts un pašvaldību vienotajiem klientu apkalpošanas centros vai Ogres novada pilsētu un pagastu pārvaldēs.
  2. sūtot uz elektronisko pasta adresi: ogredome@ogresnovads.lv ar norādi “Pieteikums darbam _______ komisijā (norādot konkrēto komisijas nosaukumu).

Pieteikumu iesniegšanas termiņš: 2023. gada 23. maija plkst.17.00 (iesnieguma saņemšanas datums Ogres novada pašvaldībā). Nepieciešamības gadījumā Ogres novada pašvaldībai ir tiesības pagarināt pieteikumu iesniegšanas termiņu, informāciju par to publicējot pašvaldības mājas lapā www.ogresnovads.lv. Tālrunis uzziņām 65068762 (Personālvadības nodaļa).