Ogres novads Pašvaldība Ziņas, jaunumi
Eglīšu stāsts

Pirms četriem gadiem Ogres pilsētā tika īstenota ideja par gatavošanos Ziemassvētkiem, kuras galvenie svētku sajūtu veidotāji ir pilsētas iedzīvotāji, nevalstiskās organizācijas un uzņēmēji.

Svētku sajūtu radīšanā Ogres novada pašvaldība aicina piedalīties visus novada iedzīvotājus, nevalstiskās organizācijas un uzņēmējus.

EGLĪŠU STĀSTS projekta ietvaros novadā – katrā pilsētā un pagastā projekta dalībniekiem būs iespēja izrotāt savu svētku egli, kura novada iedzīvotājus un tās viesus priecēs no 7. decembra līdz 8. janvārim.

Projekta realizēšanas laika grafiks:

•     pieteikšanās dalībai projektā – no 22. līdz 30. novembrim;
  •     projekta koordinatori ar dalībniekiem par projekta realizāciju sazināsies no 29. novembra līdz 2. decembrim;
  •     dalībnieki eglītes varēs izrotāt no 1. līdz 6. decembrim;
  •     izrotātās eglītes Ogres novada iedzīvotājus un viesus priecēs no 7. decembra līdz 8. janvārim.

Projekta dalībniekus aicinām:

•     izmantot ūdens izturīgus rotājumus – rotājumiem nāksies saskarties arī nelabvēlīgiem laika apstākļiem;
  •     izmantot silto toņu gaismas virtenes;
  •     eglīšu garumu izvēlēties no 3-5m;
  •     nodrošināt brīvu piekļuvi egles apskatei.

Aicinām pieteikties dalībai projektā ŠEIT.

Projekta dalībnieku svētku egles varēs novērtēt iedzīvotāji, par tām balsojot.

Mākslinieki, kuru egles dekori iegūs visvairāk iedzīvotāju simpātiju, varēs iegūt dažādas balvām no EGLĪŠU STĀSTS atbalstītājiem: Fazer, Māris&Co, Latvijas pērles, Ogres novada Kultūras centrs.