Pašvaldība Sports Ziņas, jaunumi
LBS balva 2023 uzvarētāji

Latvijas Basketbola savienība (LBS) paziņojusi Latvijas basketbola Gada balvu ieguvējus. Ogres novada pašvaldība šogad ieguvusi balvu par gada ieguldījumu basketbolā (Tālivalža Pētersona balva).

LBS norāda, ka balva piešķirta par konsekventu, stabilu atbalstu basketbola sistēmai reģionā, nodrošinot Ogres pārstāvniecību visos Latvijas čempionāta līmeņos. Pašvaldība sniegusi arī ilgtermiņa ieguldījumu infrastruktūrā - uzcelta multifunkcionāla sporta bāze Ogres Valsts ģimnāzijas Sporta arēna “Ogre”.

Šogad Latvijas Basketbola savienība noteikusi Latvijas basketbola Gada balvu ieguvējus 14 nominācijās. Trīs nominācijās – Gada spēlētāja, Gada spēlētājs un Gada treneris – uzvarētājus nosaka, summējot rezultātus četros balsojumos (līdzjutēji, mediju pārstāvji, LBS Treneru komisija un LBS valde). Citās nominācijās izšķirošs bija LBS struktūrvienību viedoklis.

Informācijas avots www.basket.lv