Atbalsts Ukrainai Ziņas, jaunumi
Černihivas muzikāli dramatiskais teātris pēc raķetes trieciena

Sestdienas, 19. augusta rītā Krievijas karaspēka raidīta raķete nesusi lielu nelaimi Černihivas pilsētai – Ogres novada ilggadējai sadraudzības pašvaldībai Ukrainā. Cietis pilsētas centrs – muzikāli-dramatiskais teātris, kas saņēma raķetes triecienu, un desmitiem citu tam tuvumā esošo ēku; nogalināti septiņi, bet ievainoti 156 civiliedzīvotāji.

Ogres novada pašvaldība izsaka visdziļāko līdzjūtību černihiviešiem un ir kopā ar ukraiņu tautu šajā smagajā brīdī.

Vēstules teksts ukraiņu valodā

Шановні жителі Чернігова та Чернігівської області!

Своїм нападам на Чернігів, вбивствами цивільного населення, у тому числі дітей, росія вкотре засвідчила, що для них немає нічого святого.

Від імені самоуправління м. Огре та жителів Огрівського краю висловлюю вам наші найглибші співчуття, співчуття родинам загиблих внаслідок російського нападу, близьким, друзям, колегам та всім жителям міста та Чернігівської області.

Ми разом з вами у цей важкий час, від усього серця співчуваємо вам, підтримуємо та віримо у перемогу України!

Голова самоуправління Огрівського краю Егилс Хелманіс

Vēstules teksts latviešu valodā

Cienījamie Chernihivas apgabala un pilsētas iedzīvotāji!

Krievija, veicot uzbrukumu Chernihivai, nogalinot civiliedzīvotājus, tai skaitā bērnus, kārtējo reizi apliecināja, ka tai nekas nav svēts.

Ogres novada pašvaldības un novada iedzīvotāju vārdā izsaku visdziļāko līdzjūtību Krievijas noziedzīgā uzbrukuma upuru ģimenēm, tuviniekiem, draugiem, kolēģiem, visiem Chernihivas pilsētas un apgabala iedzīvotājiem.

Esam kopā ar jums jūsu grūtajā laikā, no visas sirds jūtam līdzi, atbalstām jūs un ticam Ukrainas uzvarai.

Ogres novada domes priekšsēdētājs Egils Helmanis