Ziņas, jaunumi Vide
Mājas strazds

UZMANĪBU! Visas putnu būrīšu sagataves ir beigušās! Paldies visiem par atsaucību!

Turpinot iepriekšējos gados iesākto sadarbību, SIA “Rīgas meži” arī šopavasar Ogres novada iedzīvotājiem dāvina 100 putnu būrīšu sagataves, lai ikviens, kurš to vēlas, varētu izveidot putniem mājvietu.

Būrīšu sagataves var saņemt Ogres novada pašvaldībā šodien, 20. aprīlī, līdz plkst. 17.00.

No 15. aprīļa Latvijā ir noteikts koku ciršanas aizliegums, un tas ir saistīts gan ar nepieciešamību saudzēt kokus lapu plaukšanas un zaļošanas periodā, gan aizsargāt putnus ligzdošanas periodā. Līdz ar to šīs ir piemērots laiks, kad cilvēki var palīdzēt putniem izvēlēties ligzdošanas vietu.

Ogres novada pašvaldība pateicas SIA “Rīgas meži” par dāvinājumu un aicina iedzīvotājus spārnotajiem draugiem paredzēto mājokli izvietot piemērotā vietā.