Ogres novads Pašvaldība Ziņas, jaunumi
E_Helmanis_velesanas_2022

Šodien Latvijā notiek 14. Saeimas vēlēšanas. Vēlēšanu dienā novērojama liela iedzīvotāju aktivitāte, daudzviet pie vēlēšanu iecirkņiem veidojas rindas. Tas liecina,  ka Latvijas pilsoņi nav vienaldzīgi un viņiem ir svarīga Latvijas nākotne. Saeimas vēlēšanās piedalās arī Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis un priekšsēdētāja vietnieks Gints Sīviņš ar ģimenēm.

E.Helmanis ir pārliecināts, ka ikvienam vēlēšanās ir jāpiedalās: “Šodien mums ir tiesības balsot un ir brīva izvēle, par kuru no partijām balsot. Trīsdesmit gadus atpakaļ mums nebija šādas iespējas, bija tikai viena partija… Jābalso pēc iespējas vairāk cilvēkiem, lai pilsoņus Saeimā pārstāvētu lielās partijas un pie varas netiktu sīkpartijas ar šaurām interesēm. Tiem, kuri neiet balsot, nav tiesību ne par ko sūdzēties, jo viņi balsošanu ir uzticējuši citiem. Iesaku iedziļināties un noteikti piedalīties šajā vēlēšanu procesā!”

Tiem, kuriem ir grūti izlemt, par ko balsot, E.Helmanis iesaka izvērtēt savas vērtības un salīdzināt tās ar partiju vērtībām, solījumiem, partiju kandidātu rīcības atbilstību solījumiem.

1. oktobrī līdz plkst.12.00 Ogres novadā ir nobalsojis 10 821 iedzīvotājs no 44 724 balsstiesīgajiem Ogres novada iedzīvotājiem.

Vēlēšanu dienā vēlēšanu iecirkņi Latvijā un ārzemēs vēlētājiem ir atvērti no pulksten 7.00 līdz 20.00.

Ogres novadā, kas ietilpst Vidzemes vēlēšanu apgabalā, vēlēšanu organizēšanai un balsošanas nodrošināšanai darbojas 28 vēlēšanu iecirkņi.

14.Saeima vēlēšanas 01.10.2022.