Pašvaldības policijas darbinieku kopbilde uz Ogres Centrālās bibliotēkas kāpnēm

Šodien, 5. decembrī, Ogres Centrālajā bibliotēkā kopā sanāca Ogres novada pašvaldības policijas darbinieki, lai svinīgā pasākumā atzīmētu savus profesionālos svētkus – Policijas darbinieku dienu.

Ogres novada pašvaldības policijas priekšnieks Reinis Ikaunieks pateicās visiem pašvaldības policijas darbiniekiem par individuālo ieguldījumu valsts kopējās drošības stiprināšanā, kā arī par ikdienā veikto darbu, rūpējoties par Ogres novada iedzīvotājiem. “Redzot, kas notiek aiz robežām, vairāk tiek runāts par ārējās robežas stiprināšanu, bet tiek aizmirsts par iekšējo drošību. Tieši jūs esat tie, pie kuriem pēc palīdzības vēršas cilvēki, kuri ir nonākuši nelaimē. Tieši jūs esat tie, kas ārkārtas situācijā būs ielās un palīdzēs,” uzsvēra R. Ikaunieks un novēlēja ikvienam pašvaldības darbiniekam sajust komandas garu un patiesu mīlestību pret savu darbu.

Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Gints Sīviņš, sveicot visus Policijas darbinieku dienā, teica lielu paldies par pašvaldības policijas devumu mierīgas un sakārtotas vides nodrošināšanā. “Mēs kā pašvaldības darbinieki esam noalgoti no iedzīvotāju puses, lai sniegtu kvalitatīvu pakalpojumu. Pašvaldības policijas pakalpojums ir viens no svarīgākajiem, lai iedzīvotāji justos droši savā novadā,” pauda G. Sīviņš, norādot, ka mūsu pašvaldības policija veiksmīgi tiek galā ar saviem pienākumiem Ogres novadā, kas ir lielākais Latvijā pēc iedzīvotāju skaita.

G. Sīviņš, Ogres novada pašvaldības izpilddirektors Pēteris Špakovskis un viņa vietniece Dana Bārbale vairākiem pašvaldības policijas darbiniekiem – vecākajiem inspektoriem Lindai Grīnbergai, Emīlam Mamedovam un Jurijam Matrosovam, inspektoriem Sergejam Kuzņecovam un Nikolajam Nagornijam, kā arī pašvaldības policijas priekšnieka vietniekam Artim Munduram – pasniedza Ogres novada pašvaldības Atzinības rakstus par priekšzīmīgu dienesta pienākumu veikšanu, augstu profesionalitāti un sasniegtajiem darba rezultātiem.

Par sekmīgu sadarbību un sakarā ar Valsts policijas 105. gadadienu Ogres novada pašvaldības policijas vecākajai inspektorei Santai Astratovai, dežūrdienesta vadītājam Valērijam Vasiļonokam, inspektoriem Andrejam Cvigunam un Leo Ozoliņam tika piešķirtas Valsts policijas izsniegtas Pateicības.

Arī Ogres novada pašvaldības policijas vadība sveica savus labākos darbiniekus, pasniedzot Pateicības par ieguldījumu pašvaldības policijas mērķu sasniegšanā inspektoriem Vladimiram Kuzņecovam, Dzintaram Kukulim, Agnim Siliņam un Aigaram Škutānam, jaunākajam inspektoram Jānim Bruševicam un vecākajam kārtībniekam Arvim Milleram.

Šogad Ogres novada pašvaldības policijas kolektīvam pievienojušies daudzi jauni darbinieki. Pasākuma laikā viņi deva zvērestu, soloties būt uzticīgiem Latvijas Republikai, godīgi pildīt savus pienākumus, netaupīt spēkus un, ja nepieciešams, arī dzīvību Latvijas Republikas un Ogres novada labā, kā arī gādāt par mieru, drošību un kārtību Ogres novadā.

Godināti tika arī ilggadējie Ogres novada pašvaldības policijas darbinieki. 5 gadu izdienas zīme piešķirta inspektoram Dainim Ilgažam un jaunākajam inspektoram Raimondam Zutim, 10 gadu izdienas zīme – inspektoriem Jurim Začam un Raivim Perfiševam, 15 gadu – inspektoram Aivaram Dakulim, 20 gadu – vecākajai inspektorei Edītei Strodei, inspektoram Ģirtam Grīslītim un vecākajam inspektoram Jurijam Matrosovam, 25 gadu – inspektoriem Andrejam Cvigunam un Aināram Bleijam, savukārt 30 gadu izdienas zīme – inspektoram Kasparam Bergmanim.

Svinīgā pasākuma izskaņā muzikālu priekšnesumu pašvaldības policijas darbiniekiem sniedza dziedātājs Miks Dukurs.