Sociālā palīdzība
Ogres novada Sociālais dienests aicina darbā sociālo aprūpētāju un psihologu

Piedāvātais amats – sociālais aprūpētājs Ogres novada Sociālā dienesta Ģimenes atbalsta dienas centrā.

Galvenie amata pienākumi:

  • apkopot informāciju par Ogres novada Sociālā dienesta Ģimenes atbalsta dienas centra (turpmāk – ĢADC) klientu pamatvajadzībām un novērtēt viņu būtiskākās iemaņas, stiprās un vājās puses;
  • ievērojot klientu vajadzības un vēlmes, motivēt iesaistīties ĢADC aktivitātēs;
  • regulāri veikt pārrunas ar klientiem,  nodrošinot nepieciešamo atbalstu un palīdzību;
  • palīdzēt bērnu aprūpes un audzināšanas iestādes audzinātājam īstenot klientu individuālos sociālās rehabilitācijas plānus, mainīt un papildināt tos atbilstoši pārmaiņām katra klienta dzīves situācijā;
  • īstenot dzīves prasmju darbnīcu, uzvedības un citu prasmju programmas bērnu aprūpes un audzināšanas iestādes audzinātāja vadībā;
  • vadīt grupu un individuālās nodarbības, palīdzēt klientiem uzlabot esošās un apgūt jaunas sociālās prasmes;
  • uzraudzīt klientus viņu aktivitātēs;
  • novērtēt klientus dinamikā un attiecīgi mainīt sociālās aprūpes pakalpojumu kompleksa apjomu un saturu;
  • sagatavot visus nepieciešamos pārskatus un statistikas atskaites par klientiem sniegtajiem sociālajiem pakalpojumiem.

Pretendentam izvirzītās prasības:

  • pirmā līmeņa profesionālā augstākā izglītība, sociālā aprūpētāja kvalifikācija;
  • prasme strādāt komandā;
  • labas latviešu un krievu valodas zināšanas;
  • prognozēt un novērtēt lēmumu iespējamo ietekmi uz klientu.

Mēs piedāvājam:

  • interesantu un atbildīgu darbu Ogres novada pašvaldības iestādē;
  • nepilnu darba laiku – 30 stundu nedēļā;
  • atsaucīgu, draudzīgu, profesionālu komandu;
  • darbavietu Ogres centrā – Upes prospektā 16;
  • sociālās garantijas – ārējos un iekšējos normatīvajos aktos noteiktos pabalstus, piemaksas, papildatvaļinājumu, veselības apdrošināšanu, medicīniski optisko redzes korekcijas līdzekļu iegādes daļēju kompensāciju, baseina apmeklējumu;
  • profesionālo pilnveidi;
  • bruto atalgojumu 495,00 euro mēnesī par nepilnu darba laiku – 30 stundu nedēļā.

Amats ir klasificēts 39.saimes IIIA līmenī, 8.mēnešalgu grupa.

Piedāvātais amats - psihologs Ogres novada Sociālajā dienestā.

  • sniegt psihologa konsultācijas Ogres novada Sociālā dienesta sociālo centru klientiem;
  • veikt grupu darbu ar dienas centra klientiem un/vai viņu atbalsta personām;
  • sniegt Ogres novada iedzīvotājiem individuālās psiholoģiskās konsultācijas krīzes situācijās;
  • sagatavot un sniegt atzinumus attiecīgām institūcijām;
  • veikt psiholoģiskās izpētes;
  • sadarboties ar Ogres novada Sociālā dienesta speciālistiem, valsts un pašvaldību iestādēm un nevalstiskajām organizācijām.

  • maģistra grāds klīniskajā vai izglītības psiholoģijā;
  • labas komunikācijas, empātijas, klausīšanās prasmes, spēja spēt ātri un patstāvīgi pieņemt lēmumus nestandarta situācijās, strādāt kreatīvi;
  • teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas;
  • labas prasmes darbā ar biroja tehniku, datorprasmes: MS Office – Word, Excel, PowerPoint, Internet.

  • bruto atalgojumu 850,00 euro mēnesī par normālo darba laiku – 40 stundu nedēļā.

Piedāvātais amats - sociālais darbinieks Taurupes sociālajā centrā (nepilns darba laiks).

  • sociālais darbs ar dažādu mērķgrupu klientiem;
  • vajadzību un sociālo problēmu identificēšana, to risināšana;
  • lietu veidošana, darbs ar datubāzi;
  • risku novērtēšana;
  • resursu un pakalpojumu piesaistīšana darba procesā;
  • starpinstitucionālās sadarbības veidošana;
  • atbalsta un pašpalīdzības grupu organizēšana un vadība.

  • otrā līmeņa profesionālā augstākā vai akadēmiskā izglītība sociālajā darbā vai karitatīvajā sociālajā darbā;
  • vēlama pieredze sociālajā darbā;
  • prasme strādāt ar Sociālās palīdzības administrēšanas lietojumprogrammu SOPA un MS Office – Word, Excel, PowerPoint; Internet;
  • labas prasmes darbā ar biroja tehniku.

  • darbavietu Taurupes sociālajā centrā (Taurupes, Mazozolu un Meņģeles pagastā);
  • bruto atalgojumu 425,00 euro mēnesī par nepilnu darba laiku – 20 stundām nedēļā.

Amats ir klasificēts 39.saimes IV līmenī, 10.mēnešalgu grupa.

CV, pieteikuma vēstuli un izglītības dokumentu kopijas sūtīt uz e-pasta adresi: ogressd@ogresnovads.lv

Tālrunis uzziņām: 28807916.

Sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz amata konkursa otro kārtu.

Jūsu pieteikumus gaidīsim līdz 2020. gada 23.decembrim.